День вуличної музики у Чернівцях: особливе культурне свято, яке об’єднує всіх

У Чернівцях полюбляють слухати хорошу музику – це місто-перлина Буковинського краю буквально притягує до себе талановитих людей. Тому не дивно, що в нашому місті є чимало вуличних музикантів, які розважають чернівчан та гостей Чернівців теплими літніми вечорами, коли ті прогулюються романтичними вуличками міста, пише сайт chernivtsi-trend.in.ua

У Чернівцях музику настільки люблять і цінують, що тут навіть проводять щорічно свято, приурочене саме вуличній музиці – це День вуличної музики. Що це за проєкт і як він відбувається у нашому місті – читайте в нашому матеріалі. 

Свято вуличної музики у Чернівцях – унікальний світовий проєкт, що відбувається на волонтерських засадах 

2

День вуличної музики – це не дійство, яке відбувається лише у нашому місті. Чернівці – лише одне з багатьох світових міст, яке долучилося до масштабного світового проєкту. В Україні це свято відзначають ще в декількох містах, однак у світі таких міст, де проводять таке дійство, знайдеться не один десяток.  

День вуличної музики – це один з наймасштабніших волонтерських предметів у цілому світі. Місто Чернівці активно долучилося до цього проєкту і вже більше п’яти років поспіль тут влаштовують феєричне дійство, яке притягує всіх охочих вуличних музик і збирає їх в кількох локаціях Чернівців. Традиційно в нашому місті це дійство проводять в кожну третю неділю травня за участі кількох сотень вуличних музикантів. 

Хто за цим стоїть? 

3

Проєкт організовується в Чернівцях виключно на волонтерських засадах. Кожен охочий може підтримати музичний проєкт, зробивши благодійний внесок на сайті проєкту або ж придбавши речі на цю тематику, що також є на сайті музичного проєкту.  

Потужна команда небайдужих волонтерів дистанційно здійснює навчання для українських міст, курує представників інших міст та надає всю необхідну допомогу в організації події у всіх населених пунктах, які виявили бажання долучитися до музичного свята вуличних музикантів.  

Волонтери з Чернівців зазначають, що це свято саме в нашому місті покликане сприяти організації активного відпочинку молоді, збільшення інтересу до музики серед чернівчан та гостей міста. Крім того, такий проєкт у Чернівцях покликаний розвивати музичні здібності вуличних виконавців та сприяти бажанню продемонструвати власні таланти на широкій публіці. 

Умови для участі в Чернівцях 

5

Участь в цьому проєкті доступна буквально для всіх – кожен охочий грати чи співати для перехожих може зареєструватися (обов’язкова умова для участі) та стати частиною масштабного світового проєкту. Для чого попередня реєстрація? Організатори кажуть, що це необхідна умова для створення цікавої і різноманітної програми, а також надати учасникам технічну підтримку. Колективи, ансамблі, професіонали та аматори, музиканти-одиночки – сотні виконавців збираються на головних локаціях і влаштовують справжнє музичне свято. 

Фестиваль одноденний, однак містить завжди максимально цікаву і різноманітну програму. Для нього в місті вибирають декілька ключових локацій.  

Comments

.,.,.,.