Чернівецька співачка Tayanna: від колективу до сольної кар’єри

Ще кілька років тому ім’я співачки Tayanna було не так відоме серед українських слухачів, однак сьогодні її композиції буквально “на слуху” серед усіх. Хто така Tayanna і як вона стала відомою сольною виконавицею – читайте в матеріалі chernivtsi-trend.in.ua.

Де народилась і виросла Tayanna?

https://chernivtsi-trend.in.ua/uk

Tayanna – насправді, псевдонім буковинської виконавиці. Її справжнє ім’я – Тетяна Решетняк. Народилася у самому серці Буковини, в місті Чернівці, і з самого малечку батьки намагалися розвинути в дівчинці музичні здібності – спершу віддали її до музичної школи навчатися грі на акордеоні. Однак Тетяна покинула навчання і згодом повернулася, однак пішла навчатися вокалу. Паралельно з цим, майбутня співачка змалку допомагала своїй мамі у швейній роботі.

Спершу Тетяна навчалася співати в ансамблі, згодом взялася ходити на індивідуальні уроки вокалу, які швидко принесли бажані результати. Вже в 2001-му році юна Тетяна у складі свого ансамблю була удостоєна великої честі виступати перед Папою Римським Іваном Павлом ІІ.

Перша естрадна слава – виступи у складі “Гарячого шоколаду”

2

2008-2011-ті роки – це час, коли чернівецька виконавиця виступала у складі популярного гурту “Гарячий шоколад”. В цей час Тетяна мала гарні відносини зі своїм продюсером Дмитром Клімашенком – спільне зацікавлення допомогло народитися великим почуттям. На той час Тетяні було всього вісімнадцять років і вона повністю поринула у глибокий вир почуттів та емоцій.

Однак далі все було не так добре – вже за деякий час Тетяна вирішує розірвати відносини з продюсером, а той з почуття помсти попросту вигнав співачку з колективу. Окрім вигнання, змусив співачку також виплатити 50 тисяч доларів компенсації – ось така на той час була ціна їхнього кохання.

Участь у телепроєкті “Голос країни”: від провалу до успіху

3

У 2014-му році Тетяна вирішує спробувати свої сили на телебаченні і приходить на шоу “Голос країни”. Вона прийшла на кастинг четвертого сезону з піснею “Одинокая”, однак тоді, на превеликий жаль, жоден з суддів не повернувся і вона повернулася додому ні з чим.

Та Tayanna не звикла опускати руки просто так і згодом повернулася на кастинг телепроєкту – на цей раз взяла пісню “Край, мій рідний край” і вже на цей раз підкорила всіх суддів. Та перевагу надала Потапу і дійшла майже до кінця, та в останній момент поступилась Антону Копитіну. Саме Антон Копитін тоді здобув перемогу у телепроєкті.

Відбір на Євробачення

5

Tayanna спробувала свої сили і на відборі на Євробачення – там вона пліч-о-пліч боролася за перемогу з O.Torvald у 2017-му році, однак і тут спершу пішла додому ні з чим, адже поступилася супернику у глядацьких симпатіях. В тому ж 2017-му році, на зміну невдачі прийшов успіх – вихід другого альбому під назвою “Тримай мене”, що виконавиця записала спільно з продюсером Аланом Бадоєвим.

У 2018-му році співачка знову пробує свої сили на відборі до Євробаченя, однак і тут її зазнала знову невдача і у вирішальний момент вона поступилася місцем у відборі виконавцеві Melovin. Тоді трапилася і неприємна скандальна ситуація – її звинуватили у використанні фонограми на відборі, а дехто відверто розкритикував її образ, в якому виконавиця виступала на відборі.

В тому ж 2018-му році, після другої невдачі з Євробаченням, співачка відправилася в тур Україною. При цьому Tayanna не раз говорила, що готується до відбору на Євробачення у 2019-му році. Так і сталося – вона увійшла до шістнадцяти учасників відбору, однак з часом шокувала всіх зізнанням про те, що не буде брати далі участь у відборі. Журналістам розповіла, що так вчинити їй підказала власна інтуїція, і згодом представила пісню, з якою планувала йти далі у проєкті – це була композиція “Очі”.

Здобутки та головні відзнаки

7

За весь час роботи на сцені Tayanna зуміла здобути чимало знакових нагород. Так, наприклад, у 2017-му році вона брала участь у престижному музичному конкурсі “M1 Music Awards 2017”, де здобула перемогу у номінації “Прорив року”.

У наступному, 2018-му році, Tayanna здобула ще декілька престижних нагород  – цього разу це була відновлена церемонія “Золота Жар-птиця” (українська національна музична премія), де вона отримала статуетки “Кліп року” і “Співачка року”.

В цьому ж році Tayanna отримала ще одну нагороду – її запросили в ролі спеціального музичного гостя для проєкту “Всеукраїнська премія Жінки ІІІ тисячоліття” – там вона виконала одну з найвідоміших своїх сольних пісень “Фантастична жінка”. За це співачка отримала нагороду в номінації “Рейтинг”. Ця премія вручається на цій церемонії найкращим діячам промисловості, медицини, бізнесу тощо.

Tayanna і український шоу-бізнес

7

Зі здобуттям звання сольної співачки Tayanna стала більше залученою до українського шоу-бізнесу. Її навіть запросили стати ведучою для одного з шоу про вітчизняний шоу-бізнес “Життя відомих людей”, де її колегою мав стати відомий актор та модель Богдан Юсипчук. Програму Tayanna вже в ролі телеведучої веде на національному телевізійному каналі “1+1”.

Як просунуту зірку Tayanna запросили до участі в популярному шоу “Танці з зірками” (шостий сезон), що також транслюється на вищезгаданому телеканалі. Там вона виступала у парі з Ігорем Кузьменком, однак, вочевидь, чогось для виконавиці не вистачило у танцювальному таланті і вона дуже швидко покинула проєкт – вже за результатами другого прямого ефіру за підсумками оцінок журі та глядацьких симпатій Tayanna разом зі своїм партнером покинула шоу.

Особисте життя буковинської співачки

3

Окрім вищезгаданого факту про відносини у вісімнадцятирічному віці зі своїм продюсером, про особисте життя співачки також, що вона мала стосунки з сином Дмитра Коляденка Філіпом. Спочатку ця інформація поширювалася в соціальних мережах як плітки і припущення, однак згодом співачка підтвердила інформацію про те, що зустрічається з молодшим на вісім років сином знаного українського шоумена.

Comments

.,.,.,.