TAYANNA відверто розповіла про колишнього чоловіка

Відома співачка із Чернівців TAYANNA, у інтерв’ю Маші Єфросиніній відверто розповіла про особисте життя. 

В інтерв’ю співачка зазначила, що зараз впевнено знає, що більше не хоче переживати зраду, бо цей біль,  вона ще досі не змогла втамувати, повідомляє molbuk.ua, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

TAYANNA розповіла, що чітко знає, що більше не хоче переживати зраду, та точно не хоче бути коханкою. Бо вже один раз це пережила. Розповіла, що чоловік зраджував її, і не раз. Їй навіть  сьогодні важко це пробачити, хоча вона з ним уже давно не живе разом.

Артистка розповіла, що причиною розлучення були не тільки зради чоловіка. У першому шлюбі співачка TAYANNA була жертвою побоїв. Зірка вважає, що чоловік був не впевнений у собі і таким чином намагався самоствердитись. Співачці до цих пір важко впоратись із наслідками такого ставлення до себе.  

TAYANNA поділилась, що чоловік піднімав на неї руку. А це, напевно, найглибша рана, що може бути в жінки. Співачка, ще і досі не знає, як все це з себе “очищати”. Вона зараз займається різноманітними духовними практиками та медитаціями, проте усвідомлює, що до цих пір так і не звільнилася від болю їй завданого. Ця образа ще живе в ній. Тому у неї є деякі проблеми в знайомстві із чоловіками, бо всередині є певна образа на них.

Такі відверті слова схвилювали Машу Єфросиніну. Яка вже майже рік займає посаду посла доброї волі ООН із питань насильства у сім’ях, тому достеменно знає, скільки жінок страждають від домашнього насильства, а згодом ще й виправдовують чоловіків. Телеведуча впевнена, що від таких нездорових стосунків треба втікати, бо, якщо терпіти напади то можна наразити себе на велику небезпеку, 

Маша Єфросиніна зазначила, що вона переконана, що від чоловіка, який дозволив собі хоча б один раз підняти руку, треба бігти. І  в жодному разі не давати йому другого шансу.

TAYANNA додала, що як тільки  у сім’ї відбувається подібне, варто одразу йти. Не прислухатися до власних почуттів, не жаліти себе чи чоловіка. Потрібно вірити в те, що ці зміни дійсно на краще.

Comments

.,.,.,.