Культура онлайн: як чернівчанам розважити себе під час карантину

Зрозуміло, що під час карантину та надзвичайної ситуації всі культурно-розважальні заклади закриті. Дистанційна робота не передбачає контактування, тому чернівчани не можуть відвідати музей, піти на концерт чи подивитися виставу. Перебуваючи постійно у закритому приміщенні важко відмовитися від хоча б якогось розвитку, тому люди займають себе переглядами фільмів, серіалів, читанням книг тощо. Проте у Чернівцях є змога стати ближчим до улюблених культурних закладів за допомогою онлайн відвідування. Детальніше розповість chernivtsi-trend.

Деякі культурні установи відкрили доступ до своєї контент-бази, щоб кожен охочий міг в онлайн-режимі відвідати заклад. Наприклад, Чернівецький академічний обласний театр ляльок на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук публікує відеозаписи вистав, які може переглянути будь-хто. Таким чином маленькі дітки зможуть не лише дивитися мультики по телевізору, а й поспостерігати на реальними людьми та їхніми ляльковими друзями в онлайн-режимі. Наразі доступна до перегляду вистава «Підкова на щастя».

У Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка записували деякі симфонічні концерти, які тепер будуть також доступні до перегляду. Ними можна насолодитися на сторінці філармонії у Фейсбук.

Чернівецький обласний музей народної архітектури і побуту запрошує у віртуальну подорож буковинським селом. Зокрема, на офіційній Фейсбук-сторінці є огляд етнографічних розвідок та досліджень. Найсвіжіша серія «Чи знаєте ви?» – про цікаві факти з життя наших предків. Чернівецький літературно-меморіальний музей Юрія Федьковича пропонує документальний цикл програм «Федькович відомий і невідомий, або екскурсія з приємністю і не без моралі».

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка надає доступ до електронного каталогу, баз даних, електронних книг, віртуальної довідки та виставок нових надходжень документів на своїй вебсторінці. Так само обласна бібліотека для дітей пропонує в онлайн-режимі ознайомитися з новинками літератури та інформацією про роботу книгозбірні, інші цікавинки на сайті та блозі.

Comments

.,.,.,.