Без довгих роздумів, ноутбуки ASUS лідирують на ринку

Є багато факторів, які потрібно враховувати при покупці ноутбука. Це не тільки ціна, але й технічні характеристики і комплектуючі. Плюс ви також маєте розглядати питання про те, чи буде лептоп відповідати вашим обчислювальним потребам для підвищення продуктивності і мобільності. Існує чимала кількість різних брендів зі своїми плюсами і мінусами, але ми пропонуємо розглянути відому модель Asus Vivobook, щоб перевірити, чи дійсно ноутбуки цієї фірми гідні своєї популярності.

Asus – тайванська компанія, заснована у 1989 році чотирма колишніми співробітниками Acer (пам’ятаєте, так?). Asus тепер багатонаціональна корпорація, яка працює по всьому світу. Вони виробляють електроніку, комп’ютери та обладнання для телефонів. Компанія також є OEM (виробником оригінального устаткування), тобто, ви могли бачити деталі Asus на інших фірмових ноутбуках.

Компоненти і дизайн

Конкуренція висока у світі технологій. Це ринок, що швидко розвивається, і бренди повинні витримувати боротьбу з іншими, щоб залишатися в пріоритеті споживачів. Asus, наприклад, відрізняється деякими використовуваними компонентами, серед них:

  • система охолодження парової камери;
  • процесори Intel;
  • технологія NanoEdge;
  • ScreenPad;
  • 8-елементні батареї;
  • світлодіодні дисплеї;
  • SSD.

asus2

Зовнішній вигляд ноутбуків Asus приголомшливий. Вони роблять їх з якісних матеріалів і, незалежно від цінового діапазону, виглядають дорого. Компанія навіть отримала нагороди за свої чудові дизайни, наприклад, серії ROG і ZenBook.

Ціна і служба підтримки

Ноутбуки Asus завжди йдуть з хорошим і справедливим цінником. Те, що ви отримаєте, варто тієї ціни, яку заплатите. Більш того, часто Asus пропонує більш високі характеристики і більш низьку ціну, ніж у деяких інших компаній, які додають кілька нуликів тільки через свій брендинг.

Людям також подобається комфорт хорошої підтримки клієнтів. Коли ви купуєте у Asus, деякі моделі поставляються з річною гарантією, інші – з двома, залежно від моделі. Гарантії Asus є гнучкими і покривають дефекти, викликані:

  • стихійними лихами;
  • нещасними випадками;
  • сторонніми вірусами.

Недоліком є ​​лише те, що іноді при зверненні в службу підтримки, як онлайн, так і по телефону, сервіс може не надати потрібну допомогу. Але, загалом, у Asus багато постійних клієнтів, і вони отримують високі зіркові рейтинги на сайтах покупок. Це доводить, що в цілому клієнти задоволені продуктами компанії Asus.

Comments

.,.,.,.