Оксамитове поєднання роялю та віолончелі: концертний тур українських музикантів у Чернівцях

У Чернівці в рамках слово концертного туру під назвою «Together» з презентацією однойменного музичного альбому приїде подружжя Єгор та Роксолана Грушини, які влаштують незабутній концерт чернівчанам, поєднуючи у своїх композиціях неймовірну віолончель і витончений рояль. Подія відбудеться  25 березня у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка о 19:00. Детальніше читайте на chernivtsi-trend.in.

Взимку свою нову концертну програму подружжя презентувало у Києві та Львові. Зрозумівши, що музикою захоплюються і вона набирає популярності, музиканти вирішили відвідати й інші міста України. Таким чином наприкінці березня у філармонії присутні зможуть насолодитися інструментальними мелодіями, які поєднують різні жанри і стилі, проте мають гармонійну мелодику та сучасне аранжування.

За вісім років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів, презентував світові п’ять альбомів, одну збірку фортепіанних творів, яку видав відомий шведський лейбл, один «живий» альбом та став автором саундтреків до вітчизняних фільмів і серіалів. Окрім цього, восени 2016-го року композитор отримав відзнаку за розвиток культури і потрапив в топ 100 найвпливовіших людей Львівщини за версією інформаційного агентства «Медіастар».

Роксолана Грушина, віолончелістка та дружина Єгора Грушина, закінчила Львівську національну музичну академію імені Миколи Лисенка та є лауреаткою всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Уже не один рік вона – артистка і менеджерка проекту «Egor Grushin».

На спеціальному концерті-презентації неокласичного композитора та піаніста Єгора Грушина в дуеті з віолончелісткою Роксоланою Грушиною ви зможете відпочити, розслабитися, заплющити очі і насолоджуватися приємними гармоніями, які часто асоціюють із «бальзамом для душі». Квитки можна придбати у касах філармонії та драмтеатру, а також у відділеннях Ощадбанку та на сайті Gastroli.ua.

Comments

.,.,.,.