Як вибрати навчання з нарощування волосся

Нарощування волосся – процедура, яка не втрачає актуальності, висококваліфіковані майстри завжди затребувані і їхня праця добре оплачувана. Перевага навчання нарощування волосся полягає в тому, що ви можете працювати в салоні, стати приватним майстром або при здобутті досвіду викладати. Салон Zirkova пропонує курси з нарощування волосся в різних техніках, а найкращих випускників бере в свою команду після складання іспиту.

ПРИНЦИПИ ВИБОРУ НАВЧАННЯ З НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ

Майстер, який навчає нарощування волосся, має бути практикуючим. Теоретики, які знають технологію та мають невеликий досвід, зможуть розглянути винятково класичні випадки. Практикуючий же майстер поділиться складними ситуаціями та способами їх вирішення.

Навчання з нарощування волосся повинне складатися з теоретичної та практичної частини з обов’язковим відпрацюванням на моделі. Це стосується як гарячих, і холодних методів. Теоретична частина повинна включати технологію вибору волосся для клієнта, розрахунок кількості пасм та кератину, практична – закріплювати отримані знання під керівництвом викладача.

Вибираючи навчання з нарощування волосся, не зайвим буде поспілкуватися з колишніми учнями, дізнатися, чи було достатньо отриманих знань для початку роботи.

Важливим чинником вибору є кількість учнів групи. Ідеальний варіант – індивідуальний курс, де ви будете перебувати з викладачем тет-а-тет.

За кількістю годин практика має переважати теорію. Школа або салон повинні мати власну матеріальну базу, щоб учні могли наочно оцінити типи волосся, а також спробувати різний інструмент.

ПЕРЕВАГИ КУРСІВ З НАРОЩУВАННЯ ВОЛОССЯ

Курси з нарощування волосся можуть бути спрямовані на вивчення як однієї, так і кількох технік. Перший варіант легший для освоєння, відпрацювання та старту у певній ніші. Такий підхід має принцип поступовості та дозволяє освоювати технології з певним проміжком часу.

Безперечною перевагою курсів з нарощування волосся є наявність зворотного зв’язку від викладача, можливість відразу виправити помилку. Усього цього позбавлена ​​самостійна практика та онлайн-навчання за записами уроків.

На курсах з нарощування волосся ви зможете попрацювати з різним інструментом і вибрати найбільш зручний.

Comments

.,.,.,.