TAYANNA та інші зіркові гості виступили на шоу “Голос країни”

На шоу «Голос країни», що виходить на телеканалі “1+1” тривають прямі ефіри і дуже скоро ми дізнаємося про переможця і щасливого власника квартири у Києві. Але попереду ще кілька вокальних батлів, тож наразі, щоб підтримати учасників «Голос країни», на прямі ефіри запрошують виступати колишніх учасників шоу, які самі пройшли випробування у боях за прямі ефіри і перемогу. У неділю 15-го квітня підтримати конкурсантів на концерті у півфіналі прийшла чернівчанка TAYANNA, інформує сайт chernivtsi-trend.
Співачка виконала свій хіт «Як плакала вона». На сцену зірка вийшла у джинсах та топі з чорною накидкою. Свій запальний виступ TAYANNA доповнила ритмічними танцями. Для співачки TAYANNA шоу “Голос країни” є дуже особливим. Популярний телепроект допоміг їй після творчої паузи повернутись на велику сцену. 

На шоу також завітали і інші відомі гості: ще одна колишня учасниця «Голосу країни», а нині відома співачка, виконавиця неповторних ліричних композицій Христина Соловій та популярна реп- виконавиця Alyna Alyna.

Нагадаємо, що у півфіналі (13 випуск дев’ятого сезону шоу “Голос країни”) по два учасника з команд тренерів змагалися за можливість отримати перемогу у останньому прямому ефірі цьогорічного «Голосу країни». У фінал вийшли чотири виконавці за яких найбільше проголосували телеглядачі. Отож, позмагаються за перемогу: чарівна Оксана Муха (команда Dan Balan), голосиста Карина Арсентьєва (її наставник – Потап), харизматична Вікторія Олійник (виконавиця команди Монатіка) та неповторний Андрій Хайат (команда Тіни Кароль).

Вже у наступну неділю стане відомо, хто переможе з вокалістів і який тренер святкуватиме перемогу свого наставника.

Comments

.,.,.,.