Чернівецька обласна філармонія ім. Д. Гнатюка відкриває двері для відвідувачів

Вже 21 серпня Чернівецька обласна філармонія ім. Д. Гнатюка влаштує перший після карантину концерт. Керівництвом закладу на чолі з генеральним директором Анастасією Костюк було прийнято рішення, що організувавши дотримання усіх карантинних обмежень і розподіливши місця в залі за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, можна приступати до початку нового сезону. Повідомляє про подію chernivtsi-trend.in з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

У планах філармонії влаштувати чимало концертів уже в перші два тижні після відкриття. Зокрема, 21 серпня  відбудеться концерт до Дня Незалежності України, 23 серпня виступить на сцені камерний хор «Чернівці», 24 серпня у Чернівцях відкривається фестиваль органної музики тощо. Зазначимо, що концерти симфонічного оркестру будуть поділені на декілька інструментальних груп, адже таку велику кількість музикантів, які є учасниками оркестру, на сцені не допускають.

Анастасія Костюк наголошує, що у планах філармонії на майбутнє влаштовувати масштабні проекти, щоб чернівчани не забували про свою любов до музики, мали змогу насолоджуватися нею і завжди покращувати настрій завдяки звукам музичних інструментів.

Comments

.,.,.,.