Чернівці та «Альтернатива»: у місті з’явилася ще одна громадська організація

2 липня стало відомо, що у Чернівцях з’явилася нова громадська організація, яка, за словами її голови, наразі налічує близько ста учасників. Структура носить назву «Єдина Альтернатива», можливо, це не стало несподіванкою для чернівчан, адже деякий час вони мали змогу спостерігати на вулицях міста білборди з надписом «Є Альтернатива». Про мету та подальші плани дізнайтеся у нашому матеріалі на chernivtsi-trend.in.

Організація включає у свої ряди людей різноманітних професій і спеціалізацій: лікарів, підприємців, викладачів, медійних особистостей, програмістів, волонтерів, загалом багатьох активістів тощо. Таким чином, каже голова «Альтернативи» Валентина Радчук, її члени не просто хотять щось змінити, вони знають, як саме це потрібно зробити. Сама пані Валентина – завідувачка кафедри практичної психології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцент, кандидат психологічних наук і волонтерка.

Учасники нової ГО просять не чекати від «Альтернативи» швидких вирішень нагальних проблем Чернівців. Не варто сподіватися, що силами цих людей за кілька днів всі вулиці міста відремонтують, фасади будинків підлатають чи створять робочі місця. Такими лозунгами звикли годувати містян депутати, які очікують підтримки від населення, тоді як члени організації не причисляють себе до політичної структури. 

Загалом «Єдина Альтернатива» стверджує, що приймає у свої ряди всіх охочих до змін чернівчан. Кожен, хто прагне власними силами допомогти Чернівцям розвиватися і йти до кращого, може стати членом організації. Для цього не обов’язково бути заможним бізнесменом, мати багато зв’язків і владу у тій чи іншій сфері діяльності. Головне – мати свою точку зору на питання розвитку міста і бажати працювати не на власне благо, а Чернівців.

Власне, чим прославиться у місті нова громадська організація, покаже час. Буде це позитивний імідж чи навпаки, наразі сказати важко, хоча голосні слова про мету майбутньої діяльності ГО змушують покладати крихітну надію на хороший результат.

Фото: Олександр Ткачук

Comments

.,.,.,.