Любомир Мельник знову у Чернівцях! Зовсім скоро презентація нового альбому піаніста

Нарешті найшвидший піаніст світу Любомир Мельник знову відвідає Чернівці з презентацією свого нового альбому «Fallen Trees». Концерт заплановано на 2 квітня 2020 року у Чернівецький обласній філармонії. Далі про це chernivtsi-trend.

Минулого року у травні цей всесвітньо відомий український маестро фортепіанної музики відвідував Чернівці із сольним концертом і створив справжній фурор! Зал був переповнений вщент, а піаніста не відпускали ще довго після завершення основної концертної частини. Тож не дивно, що Любомир Мельник знову планує зіграти на сцені філармонії, щоб дати змогу чернівчанам насолодитися живими звуками неймовірно красивих і швидких композицій.

Творча спадщина митця

Маестро створив понад 100 музичних творів у віці 70 років та випустив понад 20 музичних альбомів. Музикант відомий як творець «суцільної музики». Завдяки особливій техніці гри на фортепіано він став одним із найцікавіших і найшвидших піаністів сучасності. Любомир Мельник народився у сім’ї українських іммігрантів у Мюнхені та  наразі проживає у Канаді. Проте у всіх відношеннях він продовжує виявляти свою любов до України.

Новий музичний альбом «Fallen Trees» дає слухачам унікальну можливість заглибитись у чарівний світ творчих експериментів, у якому, крім магнетизму сольного виконання, природи, почуттів надії та смутку, надзвичайно чутливих та емоційних вражень, є лють.

За словами піаніста, хоч його техніка гри і вважається досконалою, сам він уже давно не зважає на таку дрібницю як правильне виконання. Під час концерту головне для митця – влучити у серце слухачів, заполонити їх неймовірно вражаючими емоціями, створити у думках образи, які вкладено у зміст музики тощо. А техніка, швидкість і тому подібне – це другорядні речі. 

Коли музикант почав записувати свої композиції на фізичні носії у далекому 2013 році, його друг і звукорежисер Роберт Ратс зрозумів, що настав час поділитися великою музичною спадщиною піаніста, на що він просто відповів: «Де ти був, коли мені було тридцять?». Хоча майстра навіть поважний вік не зупиняє, тож тепер ми маємо можливість насолоджуватися музикою не тільки безпосередньо вживу на виступах, а вдома чи на телефоні.

Причини провести час на концерті музиканта

Серед причин, чому варто відвідати презентацію нового альбому Любомира Мельника у Чернівцях, можна назвати наступні:

  • можливість бути присутнім на концерті найшвидшого піаніста світу, впадаючи  у медитативний стан його делікатних композицій;
  • шанс прослухати прекрасний  «Fallen Trees» вживу, що точно не йде ні в яке порівняння із записаною музикою;
  • музикант здійснив надзвичайно успішне світове турне і був тепло прийнятий у найбільших концертних залах різних країн;
  • зможете поринути у чудову магічну атмосферу композицій Любомира Мельника.

Загалом на кожному своєму концерті музикант настільки захоплює, що ви просто не зможете залишитися байдужим. Тож поспішайте придбати квитки, які досить швидко розлітаються із прилавків, та приходьте на вражаюче дійство! Шкодувати про витрачений час ви точно ніколи не будете.

н

 

Comments

.,.,.,.