До Чернівців завітав симфонічний оркестр, щоб виконати пісні відомого гурту «Metallica»

Ввечері 20 січня у Чернівцях вирувала справжня атмосфера старого класичного року! Місто відвідав гурт Scream Inc. Metallica, члени якого разом із симфонічним оркестром Tribute Show на сцені обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської перегравали композиції всесвітньо відомого і обожнюваного рок-бенду «Metallica», пише chernivtsi-trend.in.ua.

Зіграємо по-старому?

Після ажіотажного та вдалого концертного туру Європою, українські хлопці вирішили порадувати прихильників жанрового музичного поєднання в Україні, тож у рамках своїх гастролей приїхали й до Чернівців. «Ми знаємо, що ваше місто – центр культурного і мистецького надбання на Буковині. А ще у вас полюбляють різного роду експерименти. Тож ми завчасно знаємо, що наш приїзд увінчається успіхом і концерт пройде якнайкраще», – коментують музиканти незадовго перед початком виступу.
Зала театру була забита вщент. Концерт анонсували ще за кілька місяців до події, але квитки розкупили з такою неймовірною швидкістю, що отримати бодай якесь сидяче місце ще за тижні до початку було неможливо. Але така прикрість наш люд не зупинить, тож навіть стоячи було майже не проштовхнутися. 

Як все було

2

Контингент відвідувачів також вражав і залишав деякі запитання. Можна було зустріти як діток до 10 років, які лише знайомляться із світовою класичною рок-музикою, так і людей похилого віку (50-60 років), які, здається, вирішили поностальгувати і згадати свою божевільну молодість (у 70-80-х рр. гурт «Metallica» слухали навіть ті, хто знаходився далеко за межами музичного світу).

Звичайно, всидіти на місці не міг ніхто. Такої активності не очікували навіть самі музиканти. Зрозуміло, діти та молодь, яка не соромилася показувати враження та вивільняти емоції, протягом всього концерту стрибала, хитала головою зі сторони в сторону та викрикувала тексти пісень. Дещо менш емоційно поводили себе батьки дітей, які не хотіли показувати поганий приклад і вчити своїх чадо нестриманій поведінці на публіці. Та й вони інколи не втримувалися і приєднувалися до загальних голосів і рухів. А от від кого дійсно не очікували такої активності, так це від старшого покоління.

Здавалося, вони поринути спогадами у захопливе минули, не звертали увагу на навколишніх і жваво підтанцьовували, розхитували публіку та навіть показували «козу».

Що ж до репертуару, присутні могли насолодитися звучанням майже усіх легендарних пісень. Якщо якоїсь не чули, то викрикували їх назви у надії, що музиканти дослухаються о бажань публіки та зіграють мелодії. Власне, так і було. На сцені лунали відомі хіти «Turn the page», «Fuel», «Unforgiven», «Master of Puppets» та, звичайно, незрівняна «Nothing else matters». Також, слідуючи настирливим вигукам «на біс» музиканти виконали по завершені концерту останню композицію «Seek and destroy».

Наостанок можна сказати, що все пройшло неймовірно феєрично, дружно і, звичайно, незабутньо! Сподіваємося, що Metallica Tribute Show ще неодноразово відвідає Чернівці, об подарувати місті захопливі враження і якісну живу музику.

Comments

.,.,.,.