День міста у Чернівцях

Вже завтра, розпочнеться святкування 611-річниці Чернівців.

5,6 та 7 жовтня буковинці святкуватимуть день міста. На містян та гостей чекає багато концертів, виставок, вечірок. Про це повідомляє chernivtsi-trend з посиланням на acc.cv.

Урочисте відкриття свята Дня міста, відбуватиметься біля ратуші, 5 жовтня о 12.00.

На вулиці Ольги Кобилянської, 5 та 6 жовтня відкриється ярмарок хендмейду «Чернівецький фортель». Кожен відвідувач зможе придбати товари ручної роботи за цінами виробника. Ярмарок буде працювати з 10.00 до 20.00 години.

Як відомо, на свято міста приїде усіма любимий гурт «Без обмежень». Виступ якого відбудеться у неділю 6 жовтня на Соборній площі о 19.00.

Чемпіонат поїдання бургерів, також входить до заходів святкування Дня міста. 16 учасників будуть змагатися на Театральній площі міста, за приз 5 тисяч гривень. Початок 5 жовтня о 15.00.

В галереї ратуші на вихідних презентують проект «Школа буковинської тайстри», учасниці та майстрині покажуть свої вироби, також усі охочі зможуть подивитися на парад тайстр.

Як зазначають на офіційному сайті міської ради, протягом 3 днів, буде обмежено та скорочено рух тролейбусних маршрутів №1, №6, №8, №9, та автобусів №9, №9-А, №11, №12.

Маленькі відомості про Чернівці

Вперше, Чернівці згадуються в історичних документах господаря Олександра Доброго, 8 жовтня 1408 року.

Назва міста походить від фортеці Черн «чорний город», яка була розташована на р. Прут

Чернівці – є обласним центром України. Місто є багатонаціональним та багатокультурним. Воно заворожує своєю красою, архітектурою багато туристів.

Наше місто багате на архітектурні пам’ятки та визначні місця, серед них:

  • Старовинна споруда, храм Святого Миколая, який побудований у 1607 році, та досі милує око;
  • Вірменська церква, тепер – органний зал обласної філармонії;
  • Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича;
  • Ратуша;

У місті працює один з найдавніших краєзнавчих музеїв України, заснування якого відбулося, ще у 1863 році.

Тож якщо ви любите подорожувати, знаходити нові цікаві місця, тоді запрошуємо у наш «маленький Париж», щоб побачити і відчути усю чарівність нашого краю, та отримати незабутні враження.

 

Comments

.,.,.,.