Ярмарок “Буковинська осінь 2019” пройде на Кіцманщині

Вже цієї неділі, 29 вересня, о 10 годині ранку, усіх бажаючих запрошують приєднатися до традиційного агропромислового ярмарку «Буковинська осінь 2019». Ярмарок відбуватиметься в селі Реваківцях, що на Кіцманщині. Про це повідомляє chernivtsi-trend з посиланням на acc.cv 

Цей обласний захід буде проходити в нашій області уже ХІІІ раз, на просторах кінного клубу «Буковинська Троя». Як завжди, на гостей чекає багато різних видовищ.

Щороку, цей конкурс проводиться для того, аби багато людей змогли оцінити працю талановитих, роботящих агріїв та тваринників, відродити сільське господарство, та спільними зусиллями створити сучасну та дієздатну інфраструктуру промислового комплексу.   

На виставці будуть презентувати матеріали для посадки, овочі, елітні сорти насіння, бджолину продукцію, переробні товари обласних підприємств, м’ясну продукцію, все це можна буде придбати за цінами виробника.

Також на святі будуть представлені набутки у різних сферах діяльності сільського господарства. Товаровиробники будуть ділитися своїми науковими розробками, інноваційними технологіями, сучасною технікою, та багато іншим.

Для святкування 30-го ювілейного фестивалю «Буковинські зустрічі», на відвідувачів чекає багато виконавців з району, та гуртів із сусідньої Польщі та Румунії.         

І на додаток до всього проведуть фінал кубку Буковини з конкуру.

Тому запрошуємо буковинців та гостей сусідніх областей України, взяти участь у цьому ярмарку. Нагадаємо, що вхід є вільним. А добратися до місця події можна буде безкоштовним автобусом, який курсуватиме з 10.00 по 11.00 Кіцмань – Реваківці, Чернівці – Реваківці, а у протилежному напрямі з 17.00 по 18.00.

Програма заходів:

  • 07.00 – 10.00 – реєстрація та розставлення торгових точок;
  • 10.00 – 22.00 – торгівля;
  • 12.00 – 15.00 – виступи обласних та районних гуртів;
  • 14.00 – 16.00 – конкур та спортивні конкурси;

Comments

.,.,.,.