У Чернівцях розпочався книжковий фестиваль "БукФест"

Сьогодні, 26 вересня, розпочався другий Всеукраїнський фестиваль книжок «БукФест», у рамках якого відбулась презентація книг письменників, зустрічі із поціновувачами літератури. Повідомляє chernivtsi-trend з посиланням на acc.cv.

Просто неба, біля бібліотеки імені Івасюка, видавництва та книгарні демонстрували своє книжкове меню. Асортимент на будь-який смак, дитячі, художні, історичні видання.

Другий Всеукраїнський фестиваль «БукФест» зібрав навколо себе таких сучасних письменників як Володимир Лис, Надія Гуменюк, Андрій Павлишин, та інші.

Захід "БукФест" - підготував багато цікавинок, як для дорослих, так і малих. Тут можна чудово та з користю провести свій час. На дітей чекає маса розваг: ігри, вікторини, майстер-класи, конкурси, вистави.

Для гостей організатори також підготували багато захоплюючих заходів. Майстер-класи, творчі майстерні, віртуальні екскурсії, це все, та багато іншого чекає на усіх охочих відвідати свято книги.

Основна мета фестивалю, це популяризація української літератури в усіх її проявах, особливо серед молоді.

Сьогодні, сучасна українська література є в стадії активного розвитку, тому що є дуже багато письменників, які вже мають своє ім’я, які є впізнаваними, та за кордоном їхні твори перекладаються іншими мовами, але з’являються багато молодих авторів, і подібного роду фестивалі, це ще один шанс заявити про себе.

Такі літературні фестивалі, як проходить сьогодні у нас в Чернівцях, є надзвичайно актуальними, і чим більше їх буде проходити по Україні, тим вищим буде рівень культури читання серед населення. Адже ми знаємо, чим більше книжок читає людина, тим розумнішою й освіченішою вона є.

Тому, якщо ви творча особистість, хочете побачити своїх улюблених поетів, поспілкуватися з відомими та захоплюючими людьми, придбати книги за цінами виробника, та просто із користю провести свій час, тоді обов’язково завітайте до нас.

Коментарі