У Чернівцях відбудеться тиждень туризму

На Буковині з 24 по 30 вересня, на містян та гостей міста чекає тиждень туризму. Про це повідомляє chernivtsi-trend з посиланням на tva.ua

Організатори заходу дивуватимуть нас захоплюючими конкурсами, зустрічами, виставками, кінопоказами, презентаціями, виступами та екскурсіями.

Вже цього вівторка, тиждень туризму розпочнеться встановленням рекорду, з масового бою подушками, та занесенням до книги рекордів України. Бій подушками буде проходити на Соборній площі міста.

Нагадаємо, що в одному з телешоу, ведучі Лілія Ребрик та Марія Мельник влаштували спір, умова  якого була зібрати людей та влаштувати рекордний бій подушками.

Оскільки дівчата виграли, угоду буде виконано. На Соборній площі міста о 07.00 годині ранку на всіх бажаючих гарно провести час та зафіксувати рекорд, чекатиме наша землячка, талановита ведуча Лілія Ребрик. Цей захід буде транслюватися по всіх українських телеканалах.

Також, на тижні туризму, на нас очікує не менш цікаве та смачне свято «Вареник-Фест». Усім любителям української кухні буде цікаво побачити майстер-клас по виготовленню вареників з різними начинками, а також поласувати ними.

На Буковинців також чекає екскурсія нічним містом, Букфест, кіно просто неба, концерти молодіжних гуртів, безкоштовні екскурсії до музеїв міста, та багато іншого.

Тому запрошуємо приєднатися до цього цікавого смачного та незабутнього свята. Настрій на весь тиждень – гарантовано.

Програма святкування тижня туризму:

  • 24 вересня – рекордний масовий бій подушками, та реєстрація до книги рекордів України
  • 25 вересня – фестиваль «Свято Гарбуза» (приготування смачних страв з цього цінного та корисного плоду)
  • 26 вересня – фестиваль книги Букфест
  • 27 вересня – концерт сучасної музики, вогняне шоу, день відкритих дверей музеїв міста, безкоштовна екскурсія нічним містом, фестиваль вареників «Вареник-Фест»
  • 28 вересня – виступ просто неба квартету «LA VIVA», міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі», безкоштовна екскурсія «Чернівці підземні»
  • 29 вересня – кінопоказ під відкритим небом, безкоштовна оглядова екскурсія міста Чернівці, гастрономічний фестиваль «Смак Чернівців»
  • 30 вересня – семінар тренінг «Авторський стиль в екскурсійній справі»

Comments

.,.,.,.