Як на Буковині відзначать 78-му річницю з дня народження Івана Миколайчука?

Незабаром на Буковині відзначатимуть річницю з дня народження видатного буковинського митця, актора, режисера Івана Миколайчука. На Буковині відзначення 78-ї річниці народження Миколайчука розпочнуть 14 червня. Саме у цей день відкриють кінофестиваль «Іванова Перебирія», інформує chernivtsi-trend.

Розпочнеться проведення фестивалю у Вижниці о 17.00. Також на честь відзначення річниці відбудеться і вечір сучасного українського кіно. Бажаючим відвідати нічний кіносеанс, покажуть з 22:00 стрічки, де знімався Іван Миколайчук. А 15-го червня відбудеться урочисті заходи біля барельєфу легендарного актора у Чернівцях. Ще в селі Чортория у садибі, де народився і виріс видатний буковинець зустрінуться творчі колективи, кіномитці, представники громади. В рамках святкування дня народження Івана Миколайчука відбудуться і інші цікаві заходи. Це і мистецькі та аматорські виступи, виставки вуличний кінотеатр та інші.

Довідка
Іван Миколайчук народився 15-го червня, 1941 –го року на Буковині в селі Чортория. У родині майбутнього актора було багато дітей. Миколайчук був і актором і режисером, і сценаристом. Актор має на своєму творчому рахунку 34 ролі у кінострічках, 9 сценаріїв та 2 стрічки зняв, як режисер.

Comments

.,.,.,.