Зірки на виборах: відомі українці показали, як голосували на президентських виборах

Сьогодні у тренді бути активним і навіть відомі люди з шоу-бізнесу та культури, які далекі від політики намагаються заохочувати українців бути активними громадянами. У неділю, 31 березня, в Україні пройшли вибори президента країни. Багато відомих українців показали в Instagram, як прийшли на виборчі дільниці і проголосували, повідомляє edinstvennaya.ua, пише Сhernivtsi-trend.

Більшість зірок прийшли на виборчі дільниці зі своїми рідними і під спалахи фотокамер віддали свій голос за одного з кандидатів.

Катя Осадча голосувала з Юрієм Горбуновим. Вона виклала свої фото у Instagram підписала їх важливим меседжем:

«Важливий вибір – вибори 2019. Якщо ви все ще не віддали свій голос, у вас ще є час. За кого віддала свій голос, я не можу говорити, єдине скажу, моє рішення засноване на багатьох факторах, а головне – якого майбутнього я бажаю Україні та всім нам.»

Голосують українці і за кордоном, але вагітна гімнастка Лілія Подкопаєва навіть спеціально прилетіла на вибори з Америки, де вона вже кілька років живе.

Изображение удалено.

Олександр Скічко прийшов на дільницю у Києві, але не голосував. Спочатку він супроводжував дружину на виборчу дільницю, після чого відправився на голосування в своє рідне місто Черкаси.

А ось Сергію Притулі довелося голосувати не в своєму рідному місті. 31 березня він зі своїм колективом “Вар’яти” був на гастролях в Черкасах. Але під час відрядження вони все одно знайшли час і пішли на вибори.

“”Вар’яти-шоу” колектив свідомий і відповідальний! З причини службового відрядження тимчасово змінили місце голосування на Черкаси. Прийшли на ділянку в філармонії, здійснили волевиявлення і, з чистою совістю, вирушили до палацу культури готуватися до концерту! Не пропустіть свій голос!” – повідомив в соцмережі Притула.

Ольга Сумська прийшла на вибори разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком. Для виходу в світ актриса вибрала стильну вишиванку.

Разом з чоловіком Тимуром на вибори вирушила і Маша Єфросиніна.

Нагадаємо, що напередодні виборів на українських телеканалах також випустили соціальну рекламу, де українські знаменитості закликали українців прийти на президентські вибори і проголосувати 31 березня. Також Святослав Вакарчук звертався до співвітчизників, щоб ті не голосували «по-приколу».

Comments

.,.,.,.