Як обрати магістральний фільтр?

Досить часто настає момент, коли у квартирі чи приватному будинку необхідно монтувати нову чи замінити стару систему очищення води. Проте, далеко не всім відомо, як правильно підібрати фільтри, правила їх встановлення та де таке обладнання придбати у Чернівцях. У цій статті ви знайдете відповіді на всі ці питання.

Класифікація магістральних фільтрів

Уся робота зі встановлення новенької очисної системи розпочинається з ознайомлення. Магістральні фільтри – це основна вхідна сходинка в саму систему водоочищення квартир чи приватних будинків. Вони необхідні для очищення вхідної води. При цьому неважливо – чи вода з природніх джерел чи з водопровідних труб.

Проте, магістральні фільтри можна поділити на класи – в залежності від призначення.

Для початку, фільтри у системі варто розділити на “тонке” та “грубе” очищення. Саме вони далі поділяються на фільтри для гарячої чи холодної води, з промивкою, різної продуктивності, мікронності та багато чого іншого.

Отож, аби правильно підібрати магістральний фільтр, варто знати його класифікацію:

  • фільтри “грубого” очищення – це обладнання призначене для попередньої підготовки технічної чи господарської води для подальшого використання. Такі фільтри очищають рідину від великих/грубих частинок (сітчасті, дискові, мішковині). 

  • фільтри “тонкого” очищення – це обладнання, яке чудово справляється з видаленням невеликого сміття, газів, жорсткості та іншого з води. В цих фільтрах є спеціальні картриджі, які підбирають спеціально під тип забруднення (поліпропіленові, гранульоване чи пресоване вугілля, для видалення заліза, пом’якшуючі).

При підборі таких фільтрів звертайте увагу на їх продуктивність. Адже потреба у воді в кожної сім’ї чи на виробництві абсолютно різна.

фільтр

Як правильно підібрати?

Аби система очищення води працювала довго – варто приділити трохи часу на її підбір. Декілька порад допоможуть вам у цьому:

  1. Найперше та ледь не найголовніше при покупці магістрального фільтра – розуміння того, яка вода вам необхідна: питна, технічна чи для господарських цілей. Далі, характеристика та якість. Кількість місця під встановлення фільтра та наприкінці, споживання води;

  2. Перед придбанням системи очищення води обов’язково переконайтеся чи наявні усі комплектуючі для встановлення: кронштейни, саморізи, ключі для колби, ущільнююче кільце та паспорт;

  3. Наявність технічного обслуговування. Не забувайте, будь-яке обладнання може вийти з ладу (сітка забитися, колба лопнути). Заміна складових системи не повинна викликати великих труднощів;

  4. Розміри з’єднання магістральних фільтрів;

  5. Не варто економити на покупці якісного магістрального фільтру. Такі дії можуть привести до ранніх поломок та повного виходу з ладу усієї водоочисної системи.

картридж

Де придбати?

Якісні та приємні по вартості магістральні фільтри ви можете придбати на сайті Ecosoft.

Тут зібрана величезна кількість різноманітних фільтрів (зворотнього осмосу, для кафе та ресторанів, житлових будинків, квартир, системи для промисловості та інше) та змінних картриджів.

В Ecosoft вам допоможуть підібрати необхідне обладнання легко та швидко, аби кожен клієнт насолоджувався результатом.

Також, для постійних покупців є можливість отримати сервісне та технічне обслуговування. 

Ця компанія є однією з найкращих виробників очисних фільтрів, які постачаються не лише в Україні, а й по всьому світу. Гарантія якості підтверджена відповідними сертифікатами, а ціни встановлені таким чином, аби кожен мав можливість придбати необхідне.

Переконайтеся та насолоджуйтеся якісною та смачною водою у себе вдома щодня.

Comments

.,.,.,.