Що потрібно знати перед татуюванням

На татуювання вирішуються для додаткового вираження внутрішнього світу, прямування моді, копіювання зображень у кумира, маскування дефектів на шкірі (шрами, місця опіків). Більше інформації від майстрів салону Альянс у Києві https://tattookiev.org/.

Зміст:

  • Як вибрати тату-майстра
  • Як вибрати тату-студію
  • Підготовка до татуювання
  • Особливості процедури
  • Догляд за тату

Як вибрати тату-майстра

Перед вибором тату-майстра варто вибрати малюнок та місце розташування на тілі, вивчити інформацію про особливості проведення процедури, правила підготовки та догляду за місцем тату.

Тату-майстра можна підібрати трьома способами:

  • Розпитати близьких, друзів, знайомих, колег із татуюваннями (обговорення місця, де робили вони) – скористатися «сарафанним радіо».
  • Вивчити інформацію про популярних фахівців, тату-студії (форуми, інтернет-сайти).
  • Вибрати спеціаліста з фотографій зроблених робіт (портфоліо).

Головний критерій – досвід майстра, наявність якісного портфоліо. При першій консультації досвідчений фахівець може порадити місце для тату, розповісти про процедуру, підготовку до першого сеансу, правила догляду за місцем татуювання. Додатковими критеріями вибору можуть бути зовнішність, стиль одягу, манера розмови.

Як вибрати тату-студію

При підборі відповідного варіанту варто вибрати 3-4 тату-студії (за відгуками знайомих та друзів, рейтингу та популярності у соціальних мережах, рекламних повідомленнях). Потрібно відвідати кожен вибраний салон, звернути увагу на фактори:

  • чистота, порядок у приміщенні салону;
  • ввічливі, компетентні працівники;
  • сучасне обладнання;
  • якісні матеріали; одноразові інструменти;
  • ціна (залежить від величини, стилю, кількості часу).

Майстер тату при першій консультації повинен відповісти на всі питання, наголосити на особливостях для конкретного випадку. Усі роботи фахівців мають бути на сайтах студій, персональних сторінках соціальних мереж або роздруковані – якісні фотографії у зручній папці. (Остання зустрічається все рідше.)

Підготовка до татуювання

Перед процедурою, за порадою фахівця, варто дотримуватись умов:

  1. Остаточно визначитися з малюнком, місцем (якщо є сумніви, потрібно почекати, зробити паузу, розглянути різні варіанти).
  2. Не вживати алкогольних напоїв, міцної кави (ці речовини розріджують кров, можливо посилена кровотеча, тьмяний і нерівномірний колір татуювання).
  3. Не можна приймати таблетки (антибіотики, що знеболюють).
  4. Добре поїсти перед сеансом.
  5. Виспатися.
  6. Одягти відповідний одяг: з натуральних матеріалів, без гумок, манжет та поясів на місці тату. Варто одягнутися в одяг, який не шкода, якщо випадково забрудниться (сліди фарби, крові).

Обов’язково попередити майстра про наявність алергії на речовини, хронічні хвороби, вік (заборонено наносити тату неповнолітнім без батьків).

Особливості процедури

Основні особливості нанесення татуювань:

  • малюнок наноситься одноразовими інструментами, що розкриваються при клієнті;
  • болючість залежить від індивідуального больового порогу, місця розташування (близькість до кістки збільшує біль), стану клієнта (нервовість, поганий сон, настрій);
  • найболючіший період – перші хвилини процедури, через 2-3 години після закінчення.

Зменшити неприємні відчуття можна спеціальними знеболюючими кремами, які наносить майстер. Однак, якщо є можливість, краще потерпіти, оскільки мазі впливають на процес нанесення та загоєння. А ціни залежать від багатьох факторів, які можна дізнатися тут – https://tattookiev.org/price/

Догляд за тату

Після нанесення татуювання потрібно дотримуватись правил догляду:

  1. Закрити місце тату стерильною пов’язкою на 2-3 години або спеціальною плівкою, що загоює, на 1-3 дні (тип пов’язки залежить від місця).
  2. Промивати теплою водою із антибактеріальними засобами.
  3. Наносити загоюючий крем.
  4. Перші 10-14 днів не можна займатися активними видами спорту.
  5. Виключити косметичні засоби із спиртом, абразивними частинками (скраби, пілінги).
  6. Не можна ходити до саун, басейнів (10-14 днів).

Усі засоби для догляду та загоєння купувати за порадою тату-майстра.

Перший досвід нанесення тату буде позитивним, з ефективним результатом при правильному виборі майстра, тату-студії, хорошому догляді за зоною татуювання. Якщо фахівець без досвіду використовує невідомі пігменти, інструменти без стерилізації, неодноразові матеріали – можливі реакції шкіри (почервоніння, інфікування шкіри, рубцювання). Тому до вибору варто ставитись максимально відповідально.

Comments

.,.,.,.