Необхідні матеріали та аксесуари, без яких не обійтися сучасному nail-майстру

Красиві та акуратні нігті вже давно перетворилися на невід’ємний атрибут образу успішної сучасної жінки. З їхньою допомогою можна виразити почуття стилю, привернути увагу до витончених кистей рук, підкреслити свій статус. При цьому абсолютно неважливо, чи віддаєте ви перевагу класичний манікюр у нюдових тонах або віддаєте перевагу контрастним колірним рішенням. Головна умова – використання якісних та безпечних матеріалів.

Робота спеціаліста nail-індустрії передбачає масу різнопланових процедур, пов’язаних з використанням великої кількості манікюрного приладдя та аксесуарів. Для того, щоб досягти бажаного ефекту, необхідно використовувати тільки перевірені засоби. Також не варто недооцінювати роль допоміжних та витратних матеріалів, адже саме від них залежить якість та результативність процедури. Перш ніж братися до роботи, необхідно купити все для манікюру: від базових засобів для догляду до декоративного покриття нігтів.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ РОБОТИ NAIL-МАЙСТРА?

Майстри nail-індустрії та дівчата, які вважають за краще самостійно доглядати свої нігті, знають, що для якісного манікюру потрібно чимало різних засобів та приладдя, зокрема:

  • Лампа для манікюру. Це пристрій для полімеризації (сушіння) покриття. В результаті гель-лак висихає і стає твердим. Сучасні лампи для манікюру можуть бути люмінесцентними (UV) та світлодіодними (LED). Лампа входить до базового набору будь-якого майстра нігтьового сервісу.
  • Гель-лаки. Для повноцінної роботи майстру nail-індустрії буде потрібна широка палітра гель-лаків. За правильної технології виконання робіт та дотримання правил догляду за манікюром таке покриття буде дуже стійким.
  • Камуфлююча база. Забезпечує зчеплення полімеру (гель-лаку) з нігтьовою пластиною. З її допомогою можна підготувати ніготь до нанесення кольорового покриття, змоделювати його поверхню, надати об’єму, змінити довжину і форму, приховавши видимі вади.
  • Праймер. Робить поверхню нігтя гладкою, однорідною, усуває вади та заповнює тріщини, очищає та знежирює.
  • Топ. Забезпечує високу стійкість та цілісність манікюру. Поступово і просто наноситься на нігтьову пластину, утворюючи щільне і гладке покриття.

Це основні засоби, які роблять процес догляду за нігтями комфортним та безпечним.

ДОПОМОЖНІ І ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ МАНІКЮРА

Жоден майстер не зможе виконати якісний nail-дизайн без допоміжних засобів. До цієї категорії товарів входять:

  • Знежирювач. Використовується для видалення вологи та жирів із нігтьової пластини. Покращує зчеплення нігтя із полімерним матеріалом.
  • Олія для кутикул. Має зволожуючу та поживну дію на кутикулу, перешкоджає утворенню мікротріщин та задирок.
  • Типси. Наконечники із пластику, призначені для подовження нігтьової пластини. Бувають різної довжини, ширини та навіть кольору.
  • Пилка. Універсальний та незамінний помічник для якісного манікюру. Ідеально працює з твердими нігтьовими пластинами, надаючи їм бажаної довжини та форми.
  • Декор. Для створення красивого та трендового манікюру використовуються: стрази, наклейки, паєтки, гліттер, каміфубуки, фольга, стемпінг, кристали, об’ємний декор, бульйонки, кольоровий пісок, втирання з пудровою текстурою, тренувальні трафарети та ін.

Маючи у своєму арсеналі якісні матеріали та професійні інструменти, ви неодмінно завоюєте прихильність своїх клієнтів, які згодом перейдуть у розряд постійних. З ними ваша робота стане приємною та комфортною.

Comments

.,.,.,.