Тіна Кароль на вокальних боях у шоу «Голос країни» врятувала ще одного буковинця

На українському пісенному шоу «Голос країни» продовжуються вокальні бої. Талановиті співаки з Буковини продовжують боротися зі своїми конкурентами у шоу і йти далі. Серед них і Артем Банар, який приїхав у столицю, щоб взяти участь у шоу із Хотина, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

На “Голосі країни”, 17-го березня Артем Банар з Буковини заспівав у дуеті з чарівною білявкою Роксоланою Сиротою. Вони виконали один із хітів Монатіка, який він створив спільно із Надією Дорофеєвою “Глубоко”.
Артем розповів, що ця композиція є особливою, бо Потап дозволив зробити Артему своє аранжування пісні.
Щоб зробити вибір, Потап запросив на сцену Надію Дорофеєву, яка разом із Монатіком виконала фрагмент хіта. Після того, як Дорофеєва разом із Монатіком«запалили» на сцені, репер таки зробив вибір на користь білявки Роксолани. Тож дівчина залишилася у команді Потапа, а Артем вже б міг попрощатися з участю у шоу, якби його не «викрали». Коли ведучий Юрій Горбунов оголосив «крадіжку», то одразу два тренери натиснули кнопки, щоб врятувати Артема. Захотіли ліричного хлопця собі у команду Тіна Кароль та Монатік. Подумавши трохи, Артем сказав, що не хоче, щоб дівчина з команди Монатіка покинула шоу, тому іде до Тіни Кароль. Тож він поповнив команду досвідченого тренера Тіни і продовжить боротися у шоу і надалі. Нагадаємо, що Марія Фіжделюк з Буковини пройшла у наступний етап «Голосу країни». 

Тіна виявилась прихильною до вже другого співака з Буковини, бо іншого нашого земляка, чернівчанина, співочого лікаря Олександра Мельника, який не переміг у вокальному двобої з Наталею Повстян теж викрала Тіна Кароль.

Тренери підготували яскраві кавери для виступів учасників, аби талановиті виконавці змогли продемонструвати свої здібності якнайкраще. Тож тренерам нелегко дається вибір між дуже здібними учасниками “Голосу країни”.

Comments

.,.,.,.