Харизматична гуцулка Марина Фіжделюк здобула перемогу у вокальних боях на “Голосі країни”

Марія Фіжделюк з Буковини пройшла у наступний етап «Голосу країни». 
Її тренер Дан Балан обрав Марію, щоб дівчина і далі змогла брати участь у шоу у складі його команди, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

Марину Дан поставив у вокальних боях позмагатися з Ангеліною Василевською. Дівчата виконували відому українську пісню, автором якої є Микола Мозговий. Для Ангеліни з Білорусії, ця пісня стала справжнім випробуванням, але вона достойно справилася з завданням. Та не зважаючи на талант та хист юної співачки, буковиночка Марія Фіжделюк своїм запалом та енергетикою таки виборола собі «путівку» у наступний етап пісенного шоу.
Також учора ввечері, 10-го березня, у вокальних боях брав участь інший чернівчанин, співаючий лікар Олександр Мельник. Він виконав ніжну і ліричну пісню Бредлі Купера і Леді Гаги Shallow з фільму «Народження зірки». Співав Олександр у парі з Наталією Повстян. Олександр у команді Потапа не пройшов далі, але співаку пощастило, адже його викрала у свою команду Тіна Кароль.

Нагадаємо, що за правилами шоу, яке діє вже декілька сезонів поспіль, кожен тренер має змогу «викрасти» співака, якого не обрав його колега для своєї команди. На роздуми тренерам дається усього 10 секунд часу.
Перший ефір вокальних боїв на «Голосі країни» не минув без скандалів. Напруження конкурсантів передалося і їхнім тренерам. Так, Дан Балан встиг посваритися з Потапом. Репер образився на коментар Балана, що стосувався виступу його учасників. Потім тренери все ж помирилися.
Також співак, тренер і всесвітня зірка Дан Балан не припиняє фліртувати з Тіною Кароль. Перед початком боїв Тіна знайшла милу м’яку іграшку на своєму кріслі, яку подарував їй Дан.

Comments

.,.,.,.