Онлайн-психологія для чернівчан: ментальне виживання під час карантину

Вчора, 13 квітня, обласна асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку громад Буковини» запустила проект «#ПРОжиття» - це 10 безкоштовних тематичних вебінарів для всіх охочих, хто втомився безцільно проводити час на карантині та хоче прочистити свідомість від затяжної прокрастинації і бездіяльності. Якщо не знаєте, як це зробити, ласкаво просимо до перегляду вебінарів. Детальніше про них читайте на chernivtsi-trend.in.

Організатори проекту мають на меті розширити знання та практичні навички самозбереження і самовідновлення у суспільно-критичний період, розкрити творчий потенціал слухачів, покращити їхні адаптаційні можливості та сформувати антистресовий імунітет.

Особливості проекту:

  • бережність та ясність інформації;
  • поєднання теорії з наочними прикладами, практичними вправами й домашніми завданнями (на бажання);
  • підтримка реалістично-оптимістичної взаємодії з собою та світом довкола;
  • повага до «травм поколінь» та генетично-історичної пам’яті нашого народу;
  • вихід із проблемно-орієнтовного світосприйняття, ментальної толерантності до жертовності та «пошуку винних»;
  • акцент на внутрішній рівновазі та прихованих опорах;
  • можливість віднайти особистісні сили та колективні ресурси.

Бінари проводитиме Альона Головіна — практикуюча психологиня з 20-літнім стажем роботи, викладачка психології Чернівецького центру підвищення кваліфікації державних службовців та Учбово-методичного центру культури Буковини; співорганізаторка фестивалю практичної психології у Чернівцях.

Теми онлайн-зустрічей найрізноманітніші: про засоби масової інформації, навчання під час карантину, підприємництво і бізнес, психологічні аспекти самоізоляції, джерела ментальної сили та енергії тощо. Вебінари триватимуть з 13 квітня до 18 травня, їх проводитимуть щопонеділка та щоп’ятниці о 15:00.

Коментарі