Хитрощі і помилки при продажі автомобіля через інтернет

Якщо планується продаж автомобіля, то зробити це найзручніше можна буде через інтернет. Різні торгові майданчики забезпечують користувачам кращі умови для укладення прямих угод, так само як реклами своєї пропозиції. Але це зовсім не означає, що вам взагалі нічого не потрібно буде робити. Автомобіль також слід приводити в порядок, як і при продажу на стаціонарному ринку України, готувати документи і показувати його покупцям.

Якщо ви не хочете займатися продажем машини самостійно, і готові заради швидкого укладення угоди скинути ціну, краще відразу звернутися в комісійні магазини або до приватних перекупників. Вони викуплять автомобіль в день звернення, і далі будуть займатися ним повністю самостійно. У всіх інших випадках слід ознайомитися з хитрощами продажу через інтернет і помилками, щоб їх не допускати.

Як підвищити привабливість своєї пропозиції?

В інтернеті дуже багато пропозицій про продаж автомобілів різних марок і моделей. Частіше за інших зустрічаються популярні і ліквідні транспортні засоби. Тому продавцю необхідно продумати план реалізації своєї пропозиції, щоб виділити його на тлі інших, тим самим, залучаючи підвищену увагу цільової аудиторії. Зробити це можна, використовуючи деякі хитрощі:

  • Гарні фотографії. Їх не можна обробляти з використанням різних графічних редакторів, краще провести передпродажну підготовку, після чого підібрати хороший фон і природне освітлення, потім зробити фотографії. Зверніть увагу, не можна фотографувати тільки зовнішню частину автомобіля, покупцям потрібно ознайомитися з салоном, підкапотним простором, панеллю приладів, багажним відділенням. В іншому випадку вони не зможуть повноцінно вивчити пропозицію;
  • Подарунки для клієнтів. Вкажіть, що в подарунок покупцеві ви залишаєте реєстратор, систему мультимедіа або парктонік. Вони не підвищують ціну на автомобіль, але можуть підвищити інтерес з боку покупців. Якщо ж ви хочете отримати за них гроші, рекомендується продавати їх окремо на ринку автомобільних аксесуарів. Але виручити серйозну суму вам все одно не вдасться, тому в якості подарунків таке додаткове обладнання працює набагато ефективніше, адже покупцям подобається щось отримувати повністю безкоштовно;
  • Грамотний опис. Не потрібно перераховувати всі технічні характеристики. Замість цього ви можете скинути в оголошенні посилання на офіційні дані пропонованої моделі, де користувач зможе проглянути всі ТТХ. Саме текстовий опис має торкатися безпосередньо ваш автомобіль, розглядати його сильні і слабкі сторони.

Щоб дати оголошення про продаж авто в автобазар, попередньо потрібно виконати велику роботу. Але у власника є незаперечні переваги, оскільки він точно і досконально знає свій транспортний засіб, і може приблизно припустити, які моменти не сподобаються покупцям, а також підготувати для них відповіді. Так вдається утримати ціну на потрібному рівні, надаючи реальні аргументи.

На сайті AUTO.RIA найзручніше рекламувати продаж автомобіля, або підбирати цікавий транспорт. Тут щодня полягає близько 1400 різних угод, тому велика ймовірність, що і ви укладетеся в короткі терміни продажу або пошуків автомобіля.

Поширені помилки продавців авто через інтернет

Часто користувачі допускають поширені помилки, які призводять до того, що автомобіль стає цікавим тільки для посередників або перекупників. А деякі грубі порушення зовсім загрожують повною відсутністю інтересу. Тому попередньо потрібно ознайомитися з ними, щоб виключити їх з вашого процесу продажу:

  1. Обман в оголошенні. Оскільки власник думає, що віддалено покупець не зможе розпізнати брехню, він вирішує прикрасити своє авто, щоб залучити більшу аудиторію і збільшити інтерес. Але при першому ж огляді всі обмани будуть виявлені. А в результаті ви тільки даремно витратите свій час.
  2. Зниження вартості. Деякі продавці вказують ціну нижче конкурентів, але не планують продавати автомобіль по ній. В результаті такого способу підвищення інтересу ви отримаєте багато дзвінків і зайнятого часу, але жодного покупця.
  3. Несправжні фотографії. Більшість викладають фотографії з інтернету, яскраві і барвисті, але вони зовсім не відповідають дійсності. Через те, що покупець побачить зовсім не те, що було на картинці, він розчарується, і напевно відмовиться від покупки вашої машини.

Не варто також намагатися обдурити покупця, і продати автомобіль без потрібних документів. Такі дії майже завжди призводять до адміністративної відповідальності, обертаються великими фінансовими та іншими проблемами.

Comments

.,.,.,.