Чернівчанин Михайло Цар на шоу «Голос країни»

На сцені популярного шоу «Голос країни» з’явився чернівчанин Михайло Цар, який заспівав пісню  Джона Ледженда «All of Me». У третьому випуску, де продовжувалися сліпі прослуховування юнак зумів повернути крісло Святослава Вакарчука. Відомо, що 21-річний юнак був фіналістом «Голос. Діти», де музичним наставником була Наталія Могилевська. Більше на сайті chernivtsi-trend.in.ua.

Музичний шлях чернівчанина Михайла Царя

На шоу Михайло Цар розповів, що приїхав із прекрасного міста Чернівці. Учасник шоу бажає закінчити роботу, яка не приносить йому в житті ейфорії та задоволення. Працює консультантом в меблевому комплексі. З усмішкою на обличчі він признається, що як тільки-но з’являється вихідний день, сідає за фортепіано та цілий день присвячує себе музичній діяльності. Шоу «Голос країни» для нього є майданчиком, який збирає талановитих та креативних людей. Михайло Цар вважає, що це хороший старт для музиканта-початківця, який мріє про велику сцену.

Михайло Цар на сцені професійно виконав пісню Джона Ледженда «All of Me» та повернув до себе крісло Святослава Вакарчука. А музикант Потап впізнав в учасника фіналіста з «Голос. Діти», який був у команді Наталі Могилевської. Михайло Цар був крок від перемоги, але тоді переможцем став Роман Сасанчин. Після цього періоду минуло багато часу та відбулося багато змін, але єдине, що не змінилося – це бажання бути на сцені та співати. Музикант розказує, що той маленький Міша змінився на дорослого, який знає чого хоче від проєкту. Також  Надя Дорофеєва замотивувала Михайла Царя, сказавши, що він має бути співаком, а не продавати меблі.

Чернівці щиро вболівають за свого земляка та бажають успіху на великій сцені «Голосу країни». Бо однозначно Михайло Цар талановитий та креативний музикант.

Додаткова інформація

  • Михайло Цар на «Голосі. Діти» був закоханий в Анну Трінчер, якій зізнався у своїй симпатії та подарував сережки.
  • Декілька років назад талановитий буковинець Андрій Рибарчук став суперфіналістом на шоу  «Голос країни».

Фото з інтернет-ресурсів 

Comments

.,.,.,.