У Чернівцях Олексій Гнатковський розкаже “Про що мовчать чоловіки”

Під час вистави заслужений артист України продемонструє абсурдність взаємних претензій, суперечок та конфліктів, повідомляє shpalta.media, інформує сайт chernivtsi-trend.

20 травня у муздрамтеатрі ім. О. Кобилянської заслужений артист України Олексій Гнатковський презентує чернівчанам моноспектакль «Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever». Початок заходу о 19:00.

Під час вистави на прикладі власних сімейних стосунків Олексій Гнатковський продемонструє абсурдність взаємних претензій, суперечок та конфліктів, які до болю знайомі всім, хто намагається «ужитися» в сімейному житті. За дві години Олексій представить декілька десятків образів, зокрема перевтілиться навіть у подружок своєї дружини.

На сцені актор буде виправдовуватися за невміння спитати дорогу, за мокрий рушник на подушці, за пристрасть до риболовлі, за ненависть до шопінгу – за все.

У описі події йдеться, що «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER» – це суцільний сплеск позитивних емоцій! Це захоплива і весела моновистава у жанрі стендап, у якій намагаються примиритися дві галактики, два простори – чоловік і жінка. Глядач, сміючися від початку до завершення вистави, під завісу виявляє, що легко відповів для себе на запитання: «Як упокоритися й ужитися зі своєю другою половинкою?»

Вперше виставу показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменкою серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів’є – Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п’єси – американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім’я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П’єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

Перша україномовна версія «Про що мовчать чоловіки» з’явилася у березні 2018 року завдяки латвійському режисеру Давісу Колбергсу. 
 

Comments

.,.,.,.