На Кобилянській проведуть благодійний концерт на підтримку дітей з вадами серця

На виручені кошти фонд «Серце до серця» придбає необхідне обладнання для лікарень нашої області, повідомляє shpalta.media, інформує сайт chernivtsi-trend.

На вулиці О. Кобилянської у неділю, 5 травня, відбудеться благодійний концерт на підтримку дітей з вадами серця. Початок заходу о 17:00.

Дмитро Павлюк, співорганізатор заходу та завідувач Центру культури і дозвілля розповів, що концерт відбувається в рамках 14-ї акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько живи».

Дмитро зазначає, що усі благодійні кошти будуть спрямовані на закупівлю обладнання для обласних медичних закладів. 

За його словами, на благодійному концерті виступатимуть колективи Центру культури та дозвілля ЧНУ ім. Юрія Федьковича (завідувач Дмитро Павлюк), народний аматорський танцювальний ансамбль «Стожари» (керівниця Оксана Бобик), вокальна студія «Роси»  (керівниця Ірина Журавець-Постевка), учасники Народного аматорського оркестру сучасної, інструментальної музики «Барви Карпат» (керівник Віталій Бондаренко) і театр-студія «Маска» (керівник Дмитро Павлюк).

Крім цього, на вулиці О. Кобилянської виступатимуть танцювальні колективи:

  • народний аматорський ансамбль народного танцю Колорит при Будинку культури РОША ( Керівники Лілія та Володимир Долгих);
  • Dance Family (керівник Інна Сидор);
  • Modern Drive Crew ( керівниця Лариса Масловська);
  • Школа брейку – New Break dance School (керівник – Дмитрук Владислав);
  • Музичний колектив «Флутураш».

Організатори благодійного концерту: Центр культури та дозвілля ЧНУ ім. Юрія Федьковича, Чернівецька філія благодійного фону «Серце до серця» за сприяння Управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та профспілкової організації студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

 

Comments

.,.,.,.