Драйв та музика у Чернівцях: які концерти відбудуться у травні?

Травень буде насичений концертами відомих артистів у Чернівцях, інформує сайт chernivtsi-trend. Уже завтра 2-го травня розпочинається концертний бум у місті. З альбомом «Залізна ластівка» у місто завітає український гурт, який відомий у всьому світі – The Hardkiss. Концерт відбудеться у Літньому театрі о 19:00. Квитки – від 250 гривень, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

А 5-го травня у Чернівецькій обласній філармонії можна буде також долучитися до прекрасного. До нас завітає Національна заслужена академічна капела України «Думка». Глядачам представлять концертну програму «Мандри ДУМКИ». Концерт відбудеться 5-го травня у залі філармонії о 18.30.
У Літньому театрі 16-го травня «запалить» ветеран українського шоу-бізнесу Ірина Білик. 

А от наприкінці травня до Чернівців з концертом завітає незрівнянний Dan Balan. Цей артист є єдиним виконавцем з Молдавії, якого номінували на премію «Греммі». Талановитий Dan Balan є автором багатьох відомих танцювальних композицій, які займали перші місця у світових хіт-парадах.
Артист завжди збирає аншлаги у Чернівцях, а цього разу він ще й приготував для прихильників сюрприз. Спеціальним гостем його концерту стане переможниця телешоу «Голос країни», лірична та чуттєва Оксана Муха. Співак планує гастролі у 11-ти містах України, серед яких і наше місто. Порадує прихильників співак концертом, який відбудеться 24-го травня.

Довідка
Dan Balan має яскраву творчу біографія. Від заснування гурту O-zone до надуспішної сольної кар’єри всесвітньо відомого виконавця. Співак написав і спродюсував композицію «Dragostea Din Tei», яка в 30 країнах протрималася на першому рядку чартів мотиви і мелодію якої використала у своїй пісні сама Ріанна.

Comments

.,.,.,.