Чернівчан запрошують на презентацію альбома «Коко Меланж»

На чернівчан чекають фортепіано та етно-джаз. Кожен охочий матиме можливість покласти своє «дякую» виконавцям, щоб відшкодувати дорогу, повідомляє Шпальта, інформує сайт chernivtsi-trend.

Центральний палац культури Чернівців та громадська платформа ART’N MEDIA 14 травня запрошують всіх прихильників і шанувальників романтичного фортепіано та етно-джазу на презентацію нового альбому «КоКо Меланж». Виступ розпочнеться о 18.30. 

Цей проект створили композитор, піаніст, поет та ведучий UA: Українське радіо Роман Коляда та етнологиня й вокалістка Анастасія Колодюк.

Роман Коляда зазначає, що ідея створити дует та спільний проект зародилася, коли запросили Анастасію Колодюк як вокалістку виступити із джазовим Коляда-квартетом. Тоді виконали 2 пісні дуетом та зрозуміли, що цього замало, та хочеться ще накопичувати репертуар. Дуже скоро стало зрозуміло, що йдеться про повноцінний альбом, який стане 5-м та водночас першим в дискографії нового дуету. Назвалися «КоКо Меланж» та почали їздити фестивалями.

«Коко Меланж» — це фольклор, зібраний Анастасією Колодюк, який «одягнув» у вишукане фортепіанне звучання Роман Коляда. Це поєднання непоєднуваного – потужність народної пісні і проникливість фортепіано.

Хрещеною мамою проекту стала Лілія Млінарич, яка запросила музикантів виступити на фестах «Віа Карпатіа» та «Джаз Коктебель 2018 року». Потім виконавці виступали на «Віртуози Фолку» в Києві. Також були презентації програми у Вінниці, Франківську, Луцьку та Рівному.

За погодженням з виконавцями концерт в Палаці культури буде безкоштовним, проте там стоятиме скринька або кейс від гітари, до яких кожен бажаючий зможе покласти своє «дякую» виконавцям, аби відшкодувати витрати на дорогу.

Також охочі матимуть можливість придбати аудіоальбоми Романа і колективу «КоКо Меланж».

Comments

.,.,.,.