У Чернівцях вперше виступлять митці із Франції та Швейцарії

Для усіх охочих звучатимуть твори відомих композиторів Швейцарії, Франції, Марокко, Бельгії та Канади, інформує сайт chernivtsi-trend, повідомляє shpalta.media.

У понеділок, 22-го квітня в залі органної і камерної музики, що на вул. Українська, 30, пройде органний перформанс митців із Франції та Швейцарії − сценічний декламатор Емманюель Плентель та композиторка та органістка Аврора Бааль.  
Початок заходу о 18:30.

У рамках року французької мови в Україні музиканти підготували нестандартну органну програму. Усі охочі матимуть нагоду насолодитись творами композиторів Швейцарії, Марокко, Канади, Бельгії та Франції, серед яких відомі шедеври А. Онеґґера, Е. Саті, О. Мессіана. Доповнить їх захоплива декламація поезії від Еммануеля Плентеля —знаного французького митця, відомого своїми експериментами із мелодією і словом.

Емманюель Плентель разом із талановитими симфонічними оркестрами і театрами розробляють музично-поетичні постановки для сцен всієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом митець вже виступав у Саудівській Аравії та Ізраїлі.

Аврора Бааль вивчала теорію музики, фортепіано та орган у французькому Ліоні, пізніше вона отримала ступінь магістра у престижній швейцарській музичній академії Schola Cantorum Basiliensis за спеціалізацію на XV-XIX століття. Сьогодні на своїх концертах і різноформатних музичних проектах Аврора Бааль  майстерно поєднує шедеври давньої музики із творами сучасних експериментальних композиторів.

Організаторами концерту є українсько-швейцарська асоціація Галіціана Скола Канторум і Посольство Швейцарії в Україні.

Нагадуємо, що цього року фестиваль «Французька весна» пройде у 10 містах України. Подія відбудеться завдяки співпраці Французького інституту в Україні та мережі закладів «Альянс Франсез», які забезпечують діяльність французької культурної мережі.

Comments

.,.,.,.