Квитки на вистави Чернівецького театру можна замовити дистанційно

Квитки  онлайн чи кур’єрською доставкою можна замовити навіть із інших міст України і не виходячи з дому, інформує shpalta.media, повідомляє сайт chernivtsi-trend.

Тепер квитки на будь-яку виставу Чернівецького музично-драматичного театру імені О. Кобилянської можна придбати онлайн. Покупку можна здійснити через популярний сайт для придбання квитків на різні події Karabas.com

Швидше квитки на вистави чернівецького театру можна було купити через інтернет, проте лише через офіційний сайт театру і не на будь-які місця.

У театрі пояснили, що до цього на онлайн-покупки виділяли дуже мало місць лише у певних секторах театру. Оскільки, великого вибору не було, покупцям доводилось обирати із того, що можна було придбати на сайті. Квиток приходив на пошту, його потрібно було роздрукувати. Проте, зараз через цей сайт можна вибрати квиток на будь-яке місце, від амфітеатру до партеру, від балкону до ложі-бенуар. Немає жодних обмежень. Усі покупки у мережі будуть автоматично в режимі реального часу надходити до працівників каси, тож жодних проблем з місцями не виникне.

На сторінці кожної культурної події у театрі на сайті Karabas.com зазначена уся необхідна інформація: короткий опис, дата та час, розклад виступів, місце проведення, а також ціна квитків. Також ви можете забронювати квиток та обрати кур’єрську доставку, або ж придбати електронний квиток онлайн. Якщо ж ви вирішили замовити кур`єрську доставку, то цю послугу потрібно оплатити додатково від вартості квитка.

Сайт karabas.com у ролі квиткового агентства здійснює продаж квитків. Процедура придбання квитка проста та не займе більше 10 хвилин. Після оплати квиток відправляютьна вашу електронну пошту, або кур’єр доставляє їх вам додому.

Comments

.,.,.,.