Батл розумних жартів. Студенти ЧНУ започаткували гумористичне шоу

У новій розважальній програмі змагатимуться студенти та викладачі, повідомляє shpalta.media, інформує сайт chernivtsi-trend

Профспілка студентів Чернівецького національного університету спільно із студентським телебаченням «ПРОФline» створили гумористичне шоу «Батл розумних жартів».

Програма є певною інтерпретацією популярного американського формату та його послідовників – українського «Батлу дурних жартів» та російської «Ліги поганих жартів». Гумор-шоу передбачає, що кожен із учасників пише по 10 найрозумніших жартів, які йому тільки вдасться придумати, та намагається розсмішити ними свого суперника. За кожен сміх суперника учасник одержує бал. Перемагає той гравець, у кого їх більше.

У першому випуску позмагались студент 2 курсу математичного факультету Михайло Тихович та доцент кафедри диференціальних рівнянь Олег Ленюк.

Директорка студентського медіа-центру Ірина Левкун розповіла, що головна мета проекту – зробити із науки щось цікаве та по-справжньому веселе.

Ірина зазначила, що такий формат поширений не лише в Україні і Росії – він потрапив до нас із Америки. Саме звідти студенти запозичили цю ідею та надихнулися. Адже, не хотіли брати за основу саме «дурні жарти», а просто адаптувати і переробити це в «розумні жарти». Головна мета полягає у тому, щоб студент та викладач трішки постаралися та спробували зробити із науки щось нове, цікаве та веселе. Результат першого випуску, який пройшов на факультеті математики вийшов дуже позитивний.

Проте, дехто заявляє, що така інтерпретація шоу це плагіат. Організатори намагаються не реагувати на такі коментар, адже розуміють головну мету проекту. Та сподіваються, що інші факультети також приєднаються до батлу. Хто буде батлитись наступним, організатори не розповідають. Лише зазначають, що мають на меті чергувати гуманітарні та технічні спеціальності.

Comments

.,.,.,.