У Чернівцях театр Булгакова покаже виставу «Собаче серце»

Виставу можна буде переглянути в драмтеатрі імені О. Кобилянської, 16 квітня, повідомляє shpalta.media, інформує сайт chernivtsi-trend.

Чернівці відвідає відомий театр імені М. А. Булгакова із виставою «Собаче серце».

Постановку на 2 дії можна буде переглянути у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 16 квітня 2019 року о 19.00.

Організатори зазначають, що ця вистава передбачена для справжніх естетів та цінителів театрального мистецтва, а також прихильників творчості великого режисера Валерія Золотухіна.

Дія чудової фантасмагорії Михайла Булгакова відбувається у 20-і роки у радянській Росії саме в час будівництва та розвитку соціалізму. Пилип Пилипович Преображенський, доволі знаний московський професор йде на разючий експеримент з пересадки сім’яних залоз та гіпофіза померлого бомжа та хулігана Клима Чугункіна лагідному собаці Шарику. Олюднення відбулося, проте, на жаль, експеримент не вдався.

Замість доброго та грайливого собаки на сцені з’являється тупий,агресивний та потворний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успішно успадкував від свого «людського донора» тільки погані риси характеру. Проте це не перешкодило йому чудово адаптуватися до соціалістичної дійсності та навіть стати директором підвідділу очищення Москви від безпритульних тварин. З часом Шариков перетворює життя професора Преображенського та мешканців його квартири на цілковите пекло.
Підбурюваний головою квартирного комітету Швондер, він пише декілька доносів на свого «творця» та вимагає виділити йому власну житлову площу та навіть погрожує пістолетом. Після цього професорові більше нічого не залишається, як визнати свій експеримент невдалим та повернути Шарикова у його природній стан.

Квитки на виставу вартуватимуть від 70 до 370 грн. Придбати квитки можна в касі театру.

Comments

.,.,.,.