Чернівчанам покажуть фільм за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Зібрані від продажу квитків кошти витратять на закупівлю кардіологічного обладнання для дитячих лікарень, повідомляє shpalta.media, інформує сайт chernivtsi-trend.

20 квітня У Чернівцях відбудеться презентація фільму «Місто, в якому не ходять гроші» за мотивами однойменної повісті Андрія Кузьменка. Показ пройде в кінотеатрі «Ефект» (на вулиці Героїв Майдану, 184 у приміщенні готелю «Турист»). Початок показу о 17:00.

Також опісля сеансу усі охочі зможуть зустрітися із актрисою Інною Мірошниченко та режисеркою Ганною Третяк.

 «Місто, в якому не ходять гроші» – український фільм режисерки Ганни Третяк, який вийшов у 2018 року.

Фільм створений за мотивами  повісті Скрябіна. Сюжет фільму і повісті цілком ідентичні. Розробники фільму взагалі не змінювали діалоги в порівнянні із першоджерелом.

В Аліси почався важкий період у житті: її звільнили з роботи, а хлопець пішов від неї до іншої, вона розчарована і не розуміє, як жити далі. Та раптом в своїй квартирі дівчина знаходить квиток на незрозумілий потяг. Звідки цей квиток – невідомо, і станція теж не вказана. Щоб якось розвіятися від проблем, вона вирішує скористатися квитком та вирушити у мандрівку.

Проте Аліса потрапляє у дуже дивний фантасмагоричний світ — окрему закриту територію, звідки неможливо вибратися та де діють свої закони. І не ходять гроші.

За кадром звучить голос Кузьми Скрябіна, записаний в 2013 році, тож складається враження, ніби він сам розповідає історію головної героїні.

 Організатори показу – благодійний фонд «Серце до серця», дирекція кінотеатру «Ефект» та медіа-платформа «Шпальта».

Усі зібрані кошти підуть на придбання кардіологічного обладнання для дитячих лікарень в рамках благодійної акції «Дитяче серденько, живи» від фонду «Серце до серця».

Кількість місць обмежена. Квитки можна придбати в редакції медіа-платформа «Шпальти» або  безпосередньо перед початком сеансу в кінотеатрі «Ефект». Вартість квитка становить 100 гривень.

Comments

.,.,.,.