Нові шедеври: роботи молодих режисерів покажуть у Чернівцях

Яскрава подія прикрасить день 5 грудня. Саме тоді, о 16.00 усі охочі зможуть ознайомитися з низкою українських короткометражок від молодих і талановитих режисерів. Перегляд проводитиметься у кінотеатрі «Чернівці» у малому залі. Вхід безкоштовний.

Читайте більше новин на «Чернівці в тренді».

Як повідомляє інформаційне агентство АСС, одним з організаторів перегляду є Буковинська кінематографічна комісія.

На глядачів чекають стрічки різноманітних жанрів, які об’єднані в один кіноальманах під назвою «Молоде кіно».

Серед найбільш відомих є короткометражка режисера Оксани Войтенко. Її кінострічка «Кордон Віри» знята за мотивами твору відомого українського письменника ХХ століття Володимира Винничекна «Момент» у 2017 році.

Фільм розповідає про дівчину розвідницю на ім’я Віра, завдання якої – перетнути кордон. У цьому їй допомагає хлопець дезертир. Молода пара під час виконання цього складного завдання закохується один в одну. Напружений сюжет не дає зімкнути очі ні на секунду.

Також вартий уваги фільм «Висока гора», режисером якого виступив Володимир Бакума. У головній ролі знімаються Микола Андрушко та Дмитро Демков. Події фільму розповідають про переселенця, що проживає в селі Нова Синява. Головний герой, тікаючи від війни в нагірному Карабасі, мігрує до України, де він вирішує вести мирне та спокійне життя, чекаючи сина. Але коли син прибуває до свого батька, їм доводиться недовго бути разом, оскільки війна розгортається цього разу вже в Україні.

Серйозну драму оцінили й критики на міжнародному кінофестивалі «Світло», де «Висока гора» отримала 1 місце.

Усі охочі відвідати показ, будь ласка, зголосіться на сторінці Буковинської кінокомісії на Фейсбуку, аби узгодити кількість місць.

Коментарі