Чарівна гуцулочка Марія Фіжделюк з Буковини покинула шоу “Голос країни”

На жаль, одна із найяскравіших учасниць «Голосу країни» 9-го сезону, голосиста буковинка Марія Фіжделюк покинула проект. Її тренер Дан Балан не запропонував дівчині жодне місце на стільчику і вирішив попрощатися з дівчиною. Тим не менше гуцулочка встигла здивувати і підняти настрій своїм співом, адже показала себе у зовсім іншому амплуа.

Співачка з Чернівецької області зазвучала по новому і виконала пісню англійською «Anywhere», пише ТСН інформує сайт Сhernivtsi-trend.

Нагадаємо, що 31-го березня відбувся остаточний відбір співаків у командах тренерів у прямі ефіри. Тепер вже боротьба має стати ще запеклішою.

У команді Дана Балана боротимуться у прямих ефірах: Катерина Бегу, Оксана Муха, В’ячеслав Кретов і арабський красень Рафі Хейтам.

Також боролися і за участь у прямих ефірах і учасники команди Тіни. Вона залишила на стільцях: Девіда Аксельрода (Володимира Ткача), офіціантку Ніку Тупілко, незрячу дівчину Ксенію Бахчалову та самородка з народним колоритом Андрія Хайата.
Нагадаємо, що з команди Дмитра Монатіка до прямих ефірів пройшли Андрій Карпов, брати Таранцови, Вікторія Олійник та Аліна Підлужна.
За перемогу під час прямих ефірів з команди Потапа змагатимуться Карина, Арсентьєва, Вікторія Ягич, Арсеній Журавель та Богдана Ренк.

Музика-музикою,  між тренарами Тіною Кароль та Даном Баланом не вщухають пристрасті.
Під час виступу учасника, який виконував пісню Hotline Bling репера Дрейка, тренери почали танцювати і Dan Balan опинився дуже близько до Тіни і в якийсь момент “вкусив” її за плече, чим дуже збентежив співачку це і викликало бурю емоцій та сміху у глядацькому залі. Пара трохи відволіклася на розбір своїх стосунків, але все-таки співаки згадали і про своїх конкурсантів.

Comments

.,.,.,.