Київський театр «Тисячоліття» покаже виставу для дорослих у Чернівцях

Пікантну виставу  для дорослих покажуть у квітні у Чернівцях. Світовий театральний шедевр «Я куплю тобі Мальдіви» покажуть 9-го квітня у Чернівецькому музичному драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

Вистава на тему грошей та відношення людини до матеріальних цінностей.

Встигніть придбати квиточки на цю суперкомеію на дві дії онлайн. Квитки від 80-ти гривень. Нагадуємо: вистава для глядачів категорії 18+. «Я куплю тобі Мальдви» – це вистава майстер-клас, в якому актори допоможуть розібрати «форс-мажори, можливі помилки та підводне каміння у взаємодіях зі щасливою знахідкою.»

А на цих вихідних на чернівчан у театрі чекає прем’єра. Як вже раніше інформував сайт Сhernivtsi-trend у Чернівецькому драмтеатрі імені О. Кобилянської 30 та 31-го березня покажуть нову виставу «Чудеса Мері».

Історія за мотивами відомого твору про Мері Попінс. Вона розкаже про часом нелегкі  стосунки батьків іта  дітей, також порушать у виставі проблему відношення у суспільстві до тварин. Режисер –постановник вистави, народна артистка України Людмила Скрипка радить відвідати виставу усією родиною. Обіцяють, що дітям буде цікава вистава про няню, яка творить дива. А дорослим няня нагадає, що у світі існує чудо.

Виставу мають вподобати як діти, так і старші глядачі.

Також у Чернівцях у квітні очікується чимало цікавих подій з театрального життя.

Наприклад, 19-го квітня на сцені Чернівецького драмтеатру ім. О. Кобилянської будуть грати оперету «Сільва». Це один із відомих світових шедеврів. і дуже популярна у світі оперета.

Comments

.,.,.,.