Андрій Рибарчук та Олександр Мельник виступлять на благодійному концерті у Чернівцях

11 квітня 2019 року о 18:00 в палаці «Академічному» відбудеться благодійний концерт для підтримки діток із вадами серця. Захід під назвою «У ритмі дитячого серця» організовують в рамках чотирнадцятої акції ВБФ «Серце до серця» під заголовком «Дитяче серденько, живи». Кошти отримані від продажу квитків, будуть спрямовані на придбання обладнання для медичних закладів області, повідомляє see-life.biz, інформує сайт chernivtsi-trend.

У благодійному концерті у Чернівцях візьмуть участь буковинці, що брали участь в «Голосі країни» – Андрій Рибарчук і Олександр Мельник.

Андрій Рибарчук родом із села Червоної Діброви Глибоцького району. Хлопець став суперфіналістом телешоу «Голос країни» на телеканалі «1+1». За один крок до перемоги Андрій поступився місцем своїй суперниці  Олені Луценко із команди Сергія Бабкіна, ставши срібним лауреатом 8 сезону телепроекту. Зіркова наставниця холопця Тіна Кароль зізналась, що Андрій Рибарчук виконуючи  її пісню «Закрили твої очі» зробив це краще за неї.

Олександр Мельник – педіатр з Чернівців, який пройшов етап “сліпих прослуховувань” у проекті “Голос країни”. Олександр з дитинства мріяв стати лікарем, щоб допомагати людям. Він закінчив медичний університет та працює лікарем-педіатром в дитячій лікарні у Чернівцях. У батлах «Голосу країни» Олександр разом з іншої учасницею команди Потапа Наталією Повстяновою виконав пісню «Shallow» із кінофільму «Зірка народилася». Проте зірковий тренер віддав перевагу Наталі.

Фото: Погляд

На благодійному концерті співаки виконуватимуть авторські пісні і кавери. Окрім них на сцени палацу «Академічного» виступатимуть  топові вокалісти Чернівців.

Вартість квитка для учнів і студентів складає 50 гривень,  а для дорослих вартість – 100 гривень.

 

Comments

.,.,.,.