Фільм чернівецького режисера показали у Верховині

У Верховині, де проходили «Дні українського кіно» презентували стрічку чернівецького режисера Сергія Скобуна «Легенда Карпат». Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на видання «Життя Прикарпаття», пише сайт Сhernivtsi-trend.

Фільм, який знімався у Карпатах зібрав навколо себе багато талановитих людей, таких, як Марія Яремчук, музикант, фронтмен гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин та інші. Знімання фільму відбулося в високогірних районах на Івано-Франківщині.

Ініціатор «Днів українського кіно» у Верховині, Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький вручив подяку за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва режисера «Легенди Карпат» Сергія Скобуна. Також відзнаки отримали і актори та інші представники знімальної групи.
Як розповів режисер фільму Сергій Скобун, його стрічка не лише була широко представлена у кінотеатрах України , але і об’їздила трохи світу. Фільм показали у США, Великобританії, Канаді.
Фільм “Легенда Карпат” – це історія про легенду українського визвольного руху, лідера карпатських повстанців XVIII ст., Олексу Довбуша, у якого було дуже нелегке дитинство. Але невпевнений у собі хлопчик виріс справжнім воїном, який боровся з несправедливістю. Навіть зараз образ Олекси Добуша надихає патріотів, адже він був і є втіленням мужності і справедливості. 

Довідка

Сергій Скобун – український режисер, продюсер, власник мережі готелів «Магнат». Навчався у ЧНУ. Розпочав свої перші кроки у кіно на Канарських островах. У 2015 розпочав роботу над фільмом «Легенда Карпат». Взяв участь в 69-му Каннському кінофестивалі Short Film Corner з короткометражним фільмом «Чотири камені».

Comments