Співачка з Буковини Аліна Гросу готується до весілля у червні

23-річна співачка Аліна Гросу, любить дивувати своїх прихильників. Недавно у мережі з’явилися чутки про те, що співачка активно готується до власного весілля, повідомляє unian.ua, інформує сайт chernivtsi-trend.

Головний секрет розкрила хрещена Аліни, Ірина Білик в програмі Ранок з Україною. Білик поділилась, що Аліна дійсно виходить заміж.

Аліна Гросу вже зіграла три весілля на знімальному майданчику, останній раз – на зйомках фільму “Замок на піску”, прем’єру якого покаже телеканал Україна.  Проте тепер співачка і сама зібралася під вінець.

Наразі відомо, що Аліна вже 4 роки зустрічається із хлопцем на ім’я Олександр. Прихильники чекали, коли ж відбудеться таке довгоочікуване весілля. Та і сама зірка нещодавно зазначила, що про все розкаже в червні. Проте великий секрет Аліни розкрила її хрещена Ірина Білик.

Ірина Білик зізналась, що маленька Аліна уже  давно виросла і вона виходить заміж вже в червні. Весілля зірки відбудеться у найромантичнішому місті Італії – Венеції.

Зіркова наречена готує декілька святкових нарядів на день весілля. Адже, за словами Ірини Білик, рідна тітка Аліни шиє весільні сукні. У тітки власний весільний бізнес не лише в Україні, але й за кордоном.

Ірина Білик зізналась, що на весіллі Аліни буде у дуже красивій сукні. Іншими деталями Ірина не ділиться.

Поки мовчить і сама Аліна Гросу, хоча вже більше року інтригує своїх прихильників натяками на заручини. Так, нещодавно на своїй сторінці в Instgaram співачка виклала фото, де вона в обіймах невідомого хлопця, а на її безіменному пальці важко не помітити каблучку.

На публіці свого обранця співачка не демонструє, проте зізнається, що він пильно стежить за її творчістю та дуже хвилюється, коли кохана знімається у відвертих сценах.

Comments

.,.,.,.