У Чернівцях відзначили Міжнародний день театру

У Чернівцях відзначили Міжнародний день театру. Саме 27-го березня у всьому світі відзначають цю подію, а у Чернівцях в рамках святкування одна із актрис отримала звання Заслуженої артистки України, інформує «Чернівецький промінь», повідомляє сайт Сhernivtsi-trend.

Щасливицею стала акторка Чернівецького муздрамтеатру Крістіна Зборлюкова, яка прийшла на чернівецьку сцену у 18 років.

Акторка Крістіна Зборлюкова тепер заслужена артистка України
Акторка Христина Зборлюкова тепер Заслужена артистка України

«Я дійсно бажала цього, тому, що для артиста визнання це важливо», – каже Крістіна.

Свою дебютну роль акторка добре пам’ятає, вона грала подружку головної героїні. Крістіна згадує, що попередньої примірки взуття не було, дівчина вийшла на сцену послизнулася і впала. Акторка розгубилася, але не подала виду і удала, що все за сценарієм.

«Режисер мене похвалив, але ви бачите з якого курйозу почалася моя кар’єра», – не стримує посмішки Крістіна.

День театру це свято не лише акторів, а і всіх, хто працює у театрі – режисери, сценаристи, звуковики, освітлювачі, костюмери, касири. У Чернівецькому муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської 150 робітників.
У цей день працівників нагородили представники Чернівецької ОДА. З нагоди Міжнародного дня театру в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк привітав працівників Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.
«Це свято підкреслює значимість творчої праці майстрів сценічного мистецтва.

Театр був і залишається могутнім засобом утвердження загальнолюдських цінностей, джерелом високої духовності, натхнення і культури», – сказав він.
 

Кращих працівників Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О. Кобилянської нагородили ювілейною відзнакою обласної державної адміністрації «100-річчя Буковинського віче».

Довідка

27-го квітня – Вснсвітній День театру. У цей день вшановують усіх, хто причетний до його створення – від – від режисерів і акторів до білетерів. Започаткував свято Жан Кокто – театральний діяч і актор з Франції. Свято не є державним.

 

Comments

.,.,.,.