Конкурс «Євробачення-2019» опинився під загрозою

Проведення музичного конкурсу «Євробачення-2019» у Тель-Авіві опинилося під загрозою на тлі загострення конфлікту між Ізраїлем і Палестиною. Як пише TheJerusalem post, офіційні представники Європейської мовної спілки (ЄМС) «уважно стежать» за розвитком арабо-ізраїльського конфлікту, пише Сhernivtsi-trend.
«Охорона і безпека завжди мають першорядне значення для ЄВС», – йдеться в заяві організації.

Нагадаємо, що у понеділок, 25 березня вранці з сектора Газа була випущена ракета, і вона потрапила прямо в будинок в районі Шарон, це в 17-ти кілометрах від місця проведення конкурсу, де вже йдуть роботи з облаштування залу і майданчиків. В результаті семеро людей отримали поранення середньої тяжкості.
Корпорація суспільного мовлення Ізраїлю (KAN), в свою чергу, визнала, що у організаторів пісенного конкурсу зараз немає чіткого плану дій у разі теракту під час шоу.

Нагадаємо, «Євробачення-2019» має проходити у Тель-Авіві з 14 по 18 травня.

Україна цього разу не візьме участь у конкурсі, адже переможниця голосувань MARUV так і не підписала контракт з НСТУ через «кабальні», як вона повідомила для неї умови контракту. Виконавиця виграла фінал, вона отримала високу оцінку журі і за неї найбільше проголосували телеглядачі, але в результаті співачка відмовилася від “Євробачення”, як і ряд інших українських артистів, якими намагалися замінити MARUV.

А от сусідню Росію на конкурсі «Євробачення» цього року представить співак Сергій Лазарєв з композицією Scream. До речі MARUV пообіцяла за нього вболівати, бо він її колишній наставник. У 2014-му році MARUV (Анна Корсун) брала участь у шоу “Голос країна”, де своїм наставником обрала саме Сергія Лазарєва.

Як пишуть російські ЗМІ зараз Сергій входить в трійку лідерів за букмекерськими ставками на перемогу.

Comments

.,.,.,.