Чернівецький театр покаже нову виставу для всієї родини

У Чернівецькому драмтеатрі імені О. Кобилянської відбудеться прем’єра нової вистави. Глядачі зможуть побачити 30-го та 31-го березня нову виставу  «Чудеса Мері», інформує видання Shpalta.media, повідомляє сайт Сhernivtsi-trend.

Історія за мотивами відомого твору, розповість про стосунки батьків і дітей, також порушать у виставі проблему відношення у суспільстві до тварин.  Режисер –постановник вистави, народна артистка України Людмила Скрипка радить відвідати виставу усією родиною. Обіцяють, що дітям буде цікава вистава про няню, яка творить дива. А дорослим няня нагадає, що у світі існує чудо.

Також у Чернівцях у квітні очікується чимало цікавих подій з театрального життя.

2 квітня у Центральному палаці культури Чернівців покажуть комедію «Одруження» за однойменною п’єсою Миколи Гоголя. Виставу поставив Народний драматичний театр ім. Г.В. Агеєва. 

Ця подія приурочена до 210-річчя від дня народження видатного українського письменника. Початок о 19:00. Вже 8 квітня театр тіней Teulis запрошує на нове шоу «Твоя тінь» у Чернівцях. Як відомо Театр Teulis домігся вражаючих успіхів за сім років творчого шляху. Актори взяли участь у фіналах популярних талант шоу в Чехії і Словаччині, Туреччині та Італії.

А 19-го квітня на сцені Чернівецького драмтеатру ім. О. Кобилянської будуть грати оперету «Сільва». Відома вистава не сходить зі сцен кращих музичних театрів світу.
Чудова музика, дотепні діалоги, популярні арії улюблених героїв і щасливий кінець у опереті у двох діях чекає на глядачів і пошановувачів цього жанру.

Comments

.,.,.,.