У Чернівцях відбудеться показ короткометражних фільмів у рамках «Mother Fest»

28 та 30 березня о 18:00 чернівчани матимуть можливість подивитись серію короткометражних фільмів в рамках фестивалю “Mother Fest”, повідомляє molbuk.ua, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

Організатори заходу повідомляють, що перегляд фільмів пройде у Целанівському літературному центрі, що на вулиці О. Кобилянської, 51. Показ триватиме близько 75 хвилин.

Усі короткометражні фільми озвучені українською мовою. Крім Чернівців, в ці ж дні такі ж фільми транслюватимуть і в інших містах України.
“Mother Fest” – це серія короткометражних фільмів, знята творчими колективами із США, Франції, Іспанії, Мексики, Індії та Бельгії. Усі історії розповідають про відносини батьків та дітей. 
“Кажуть, що в світі існує понад 7000 мов. Проте є одне слово, яке зрозуміле для кожної людині на Планеті. Це слово – “мама”. У швидкому темпі сучасності ми стараємось встигнути все: заробляти гроші, будувати відносини, подорожувати, ділитись своїм щасливим життям у соціальних мережах. Але ми дуже часто забуваємо про головне – людину, яка подарувала нам це життя. Поставмо час на паузу, підготуємо квіти і запросимо наших мам у кіно на фільми про таких самих неймовірних та чудових жінок, як вони”, – ідеться у дописі події.

Фільми на Mother Fest:

1. “Вік божевілля”. Молодому інженеру Луці довелось взяти відпустку, щоб доглянути за своєю мамою, яка хворіє Альцгеймером. Принаймні, він так вважає…

2. “17 років разом”. Історія кохання Асун та Пепе почалась ще 17 років тому. З нагоди річниці їхні хатні робітники Уолтер і Марделіна, мають підготувати святкування. Проте річниця співпала із днем народження Марделіни, який же сюрприз підготує для неї Уолтер?

3. “Мама”. Часто ми сприймаємо любов наших мам, як належне. Прийшов час віддати пошану всім матерям світу, невеличке “спасибі” за те, що вони для нас роблять.

4. “Велика стіна Віккі Лінн”. Мама Віккі визначила для дочки тільки одне правило – ніяких танців. Проте, коли в школі дівчата проводять кастинг до танцювальної групи, Віккі має обирати між власною мрією і сімейними цінностями.

5. “Дисперсія” . Це історія про подорож сім’ї, що знаходиться у депресії після втрати матері. Змучений батько, красива дівчина, маленький син та “мумія” перебувають в одній машині. В результаті отримали короткий смішний фільм, що резонує ще довго після закінчення.

Comments