Кінотеатр ім. Миколайчука у Чернівцях, запрацює вже у травні

Ремонтні роботи, що проводяться у кінотеатрі ім. Миколайчука, що знаходиться на вул. Головній у Чернівцях, вже на завершальній стадії. На сьогодні у кінотеатрі проводяться оздоблювальні роботи, повідомляє molbuk.ua, інформує сайт Сhernivtsi-trend.

Протягом останніх 3 місяців у кінотеатрі виконали чимало робіт. У грудні робітникам вдалось завершити бетонні роботи. У глядацькому залі стояли величезні будівельні ліси, а 3 поверх був ще у розробці. Тоді виконоробу важко було визначити  точну дату завершення реконструкції кінотеатру. Тепер він зазначає, що це зробити протягом двох місяців місяці. 

Вже почали облаштовувати глядацьку залу, потрібно ще встановити глядацькі стільці. Їх вже завезли до кінотеатру. Наразі працюють над облаштуванням технічних приміщень.

Виконороб Валерій Фишко, розповів, що ремонт глядацької зали практично завершений. Залишилося тільки постелити ковралін і лінолеум. Необхідне обладнання уже придбано. Залишилось навести порядок на вулиці, покласти плитку у фойє, а на фасаді клінкери. Також необхідно встановити відеонагляд. Планують здати об’єкт до червня, а можливо, вдасться зробити це раніше.

У глядацькій залі практично завершене облаштування місць для сидіння. Від першого  до п’ятого рядів ми встановили пандус, що дозволить відвідувати кінотеатр маломобільним людям. Також вже встановлена сцена біля майбутнього екрану.

В управлінні капітального будівництва зазначають, що для завершення ремонтних робіт у кінотеатрі ім. Миколайчука необхідно ще 3 млн. гривень. Загалом стан готовності даного об’єкту 80%. 

Начальник управління капітального будівництва, Василина Маковійчук, розповіла, що у кінотеатрі, крім ремонтних робіт, вже здійснюють налаштування обладнання, зокрема монтують звукове обладнання, встановлюють  освітлювальні прилади.

Відкриття кінотеатру заплановане на травень. Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 41 млн. гривень.

 

Comments

.,.,.,.