Чернівчан запрошують до участі у зйомках художнього фільму «Віддана»

З 30 березня по 2 травня в Чернівцях проходитимуть зйомки художнього фільму «Віддана». Для участі у зйомках фільму підшукують акторів для масових сцен. Про це на своїй сторінці у  Facebook написав Богдан Кривень, режисер та сценарист фільму, пише Буковинська кінокомісія, інформує сайт Chernivtsi-trend.

Режисер зазначив, що для зйомок потрібні жінки і чоловіки різних типажів та вікових категорій.

Події у фільмі «Віддана» розгортаються у 1900 році на території Західної Україні, Австро-Угорська монархія. Тому на усіх охочих акторів чекає велика кількість цікавих історичних костюмів, у які потрібно буде переодягатись, а також  захопливий дух епохи періоду правління імператора Франца-Йосифа.

Короткий опис: Події розпочинаються у Станіславові в 1868 році. Під час пожежі Доктор Анґер втрачає дружину, проте йому вдається врятувати 2-х дівчаток, власну дочку Аделю та доньку своїх хатніх робітників – Стефанію. У такий важкий момент свого життя доктор приймає рішення виховувати дівчаток разом. Проходить 25 років. Дівчата вже виросли, проте до цих пір нерозлучні, незважаючи на те, що Аделя вже заміжня. Стефанія тим часом веде господарство та розвиває свою пристрасть до кулінарії.

Проте дівчата досі не розуміють, хто вони одна для одної: сестра та подруга, чи все ж служниця і господиня. У каламбурі любові і ревнощів, нерозгаданих смислів і таємниць межа між реальністю та вигадкою остаточно зникає. Вишукані наряди, смачні страви і безкінечні шпацери. То що ж трапиться, коли почне розвіюватися ілюзія, а її місце займе реальність?

Для участі у зйомках фільму усім охочим потрібно написати Богдану Кривню в особисті повідомлення на Facebook, а також відправити йому: свої фото, номер телефону, вік, розмір одягу та взуття.

Comments

.,.,.,.