Топові блогери України зберуться у Чернівцях

Сьогодні Instagram входить до числа найбільш перспективних платформ для просування бізнесу. Популярність цієї мережі швидко зростає, адже Instagram дозволяє публікувати візуальний контент, який сприймається користувачами в десятки тисяч разів швидше у порівнянні з текстовим, інформує сайт Chernivtsi-trend.in.ua

6 квітня в Чернівцях відбудеться масштабна SMM-подія INSTA FEST. Яка буде середовищем корисної інформації для власників бізнесу та SMM-спеціалістів. Найуспішніші блогери України розкажуть, як просунути власний бізнес через Instagram та почати заробляти на цьому. Поділяться як виробити стратегію просування власного акаунту та розвинути особистий бренд. Розкажуть про тенденції Instagram у 2019 році та роль сучасних лідерів думок для просування бізнесу.

Серед спікерів буде одна із найвідоміших блогерів України – Таня Пренткович, блог якої за рік виріс більше ніж вдвічі. Разом з цим, Таня успішно керує бізнесом у Тернополі та Києві, є засновницею рекламної агенції «PRentkovych Agency» та мережі ресторанів східної кухні «Tiger». У своєму блозі вона тісно співпрацює із близько 100-ма іноземними брендами.

Також у рамках заходу, Чернівці відвідає Саша Наконечна. Керівник та співзасновник SMM-школи  «WE’Shool» у Харкові, контент-директор компанії «WE’Agency», експерт із стратегії по просуванню, що приносить продажі на 120 000 грн. в перший місяць запуску. Саша є експертом із розсилок в Instagram Direct, вона розповість як здійснити продажі на 70 000 грн. при вкладенні всього 120 грн.

До спікерів долучиться Інна Ковіка, одна з найкреативніших content creator в Чернівцях, керує креативною командою «Dexter Agency», фахівець у галузі створення контенту та продакшину.

Для усіх відвідувачів INSTA FEST організатори  заходу,  Ladies Business Club, обіцяють приємні сюрпризи.

Comments

.,.,.,.