Яскрава буковинка Марина Фіжделюк позмагається у вокальних батлах «Голосу країни»

Буковинська гуцулка Марина Фіжделюк стала учасницею 9 сезону вокального конкурсу «Голос країни». Дівчина володіє унікальним голосом, який з перших секунд закохує в себе. Для участі в проекті Марина обрала команду молдовськаого співака, номінанта «Grammy» Dan Balanа, повідомляє 1+1, інформує сайт Сhernivtsi-trend.in.ua. 

27-річна гуцулка, народилася в мальовничому селі Розтоки, що на Путильщині у простій карпатській сім’ї. Вона називає себе людиною гір, адже у її жилах тече справжня гуцульська кров. 

Для участі у сліпих прослуховуваннях дівчина обрала українську народну пісню «Коломийка» Своїм виступом Марина здійснила справжній фурор. Адже їй вдалось не тільки  з перших секунд повернути два тренерських крісла, але і запалити весь зал. Зіркові тренери Потап та Dan Balan жваво пританцьовували під запальну пісню дівчини.

Марина настільки вразила тренера Dan Balan, що той не втримався та вибіг на сцену, щоб станцювати з нею «Гуцулку». Запальний танець тренера та учасниці підняв на ноги весь зал. 

Молода артистка вже давно пройшла всі випробування сценою та конкурсами, адже співає ще з дитинства, її пісні є окрасою усіх місцевих святкувань. Дівчина каже, що жити в Карпатах і не творити неможливо, тому для неї велика честь співати від імені всіх гуцулів Карпат. А на «Голос країни» прийшла для того, щоб показати усій Україні колоритну пісню та гуцульські традиції. Марина хоче, щоб гуцульську пісню полюбив весь світ, а всі її земляки-гуцули могли пишалися цим.

Вже цього тижня Марина Фіжделюк зійдеться у вокальних батлах із білоруською співачкою Ангеліною Василевською.

Марина та Ангеліна виконуватимуть відому пісню Софії Ротару «Край, мій рідний край». Марина Фіжделюк зазначила, що боротьба буде нелегкою.  

Comments

.