«Ревізор» перевірив чернівецькі магазини та Калинівський ринок

Інспектор телепрограми "Ревізор. Магазини" провела ревізію у Чернівцях повідомляє АСС, інформує сайт Сhernivtsi-trend.in.ua

Знімальна група «Нового каналу» програми «Ревізор» перевірили супермаркет «Артишок», що знаходиться на вулиці Комарова, гастроном «Зорька», що по вулиці Владислава Трепка, 2 та найбільший квітковий магазин області «Квіти центр», а також відділ продажу килимів Калинівського ринку.

У супермаркеті «Артишок» ревізор телепрограми Ірина Хоменко перевірила складське приміщення, кулінарний відділ, м'ясний холодильник та  торгові зали. У результаті проведеної інспекції, ревізор порадила керівникам магазину виправити порушення, що були виявлені в ході перевірки, а глядачам не рекомендувала робити покупки у цьому магазині. 

Наступним ревізор проінспектувала гастроном «Зорька», де перевірила умови зберігання товарів у холодильниках, м'ясний відділ та торгові відділи. Зокрема, ведучу обурив бруд у холодильниках, де зберігаються продукти, а також те, що поруч з м'ясом у холодильнику зберігається особисті продукти харчування продавців. Зважаючи на виявлені порушення, ревізор не рекомендувала гастроном «Зорька» у Чернівцях.

Інспектуючи один із найбільших квіткових магазинів області «Квіти центр» ревізор відмітила, що усі рослини тут зберігаються у належних температурних умовах. Також, у магазині наявні всі необхідні документи на товар. Ревізор задоволена якістю роботи магазину «Квіти центр» та рекомендує його глядачам.

Під кінець «Ревізор» відвідала Калинівський ринок, а саме відділ продажу килимів, де у березні 2018 року була масштабна пожежа. Зокрема, ревізор намагалась відшукати у продавців килимів вогнегасники. Та вдалось їй це тільки в одному із перевірених магазинів, власники якого минулого року постраждали у пожежі. Ведучу здивувало, що пожежні щитки на ринку не укомплектовані необхідними засобами, а вогнегасники не розміщені у відкритому доступі. Тому ревізор не рекомендувала килимовий відділ Калинівського ринку.

Коментарі